Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia Z-re mikor érkezik...

Sony xperia Z-re mikor érkezik az új android frissítés? (Lollipop)

Figyelt kérdés
Sony xperia Z-re mikor érkezik az új android frissítés? (5.0 Lollipop) (T-Mobile)

2015. júl. 6. 11:41
 1/5 kérdező.. ***** válasza:
Majd egyszer idővel neked is megjön.
2015. júl. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagy nem..
2015. júl. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kérdező.. ***** válasza:
Mivel már kiadták rá,ezért már csak idő kérdése míg a szolgáltató kiküldi.
2015. júl. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Trémobilt ismerve? Lehet meg se kapod. Én a helyedben feltenném Flashtool segítségével. Megszabadulsz a szolgáltatós baromságoktól, és a garancia is megmarad (már ha még van).


Egyébként ha felteszed, rossz üzemidőre számíts.

2015. júl. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az alábbi választ kaptam a T-mobile-tól:

"Jelenleg még nem létezik ilyen publikált verzió Társaságunk számára, illetve a megjelenéséről sem rendelkezünk előzetes információval. Ha elérhető lesz a frissítés, a készüléked jelezni fogja Neked.

....

A gyártótól még nem érkezett meg hozzánk ez a szoftvertípus. Amint megkapjuk, elkezdjük a tesztelést hálózatunkon, és ha mindent rendben találunk, visszaküldjük a gyártónak, és ők fogják publikálni. Előzetes információkkal bővebben azért nem fogunk tudni szolgálni, mert előfordult már például olyan eset, hogy jóváhagytuk a frissítést, azonban a gyártó mégsem publikálta azt. Ügyfeleink, akiket folyamatosan tájékoztattunk a fejleményekről, hiába várták az újabb verziót. Megértésed köszönjük!"


Hurrá... ezt most marhára nem értem... Ha kiadja a gyártó a frissítést, hogy lehet, hogy a T-mobile még nem tud róla semmit?

2015. júl. 7. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!