Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Le tudnátok írni az összes...

Le tudnátok írni az összes Nokia Lumia telefont, ami még a hagyományos, nagy SIM-kártyát fogadja? Egyáltalán létezik ilyen?

Figyelt kérdés
És a dual simes modellek mind, egytől-egyik léteznek hagyományos, egy simes változatban is?

2015. júl. 6. 11:51
 1/7 kérdező.. ***** válasza:
67%
Nem,de miért baj neked ha kisebb sim kell bele?Bemész a szolgáltatóhoz,1 perc alatt kivágják vagy kicserélik ingyen és kész.
2015. júl. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Nyár van, mindenki a strandon...

ballagj be egy nyitvatartó GSM boltba, és ott vezesd elő a kérdésed..

2015. júl. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első: Azért, mert még soha nem volt hasonló telefonja, akinek szánnám és benne van a pakliban, hogy esetleg a régit használja tovább. Valószínűleg volt okom rá, hogy eme formában tegyem fel a kérdést.


Második: akkor inkább legyél te is strandon és csak akkor válaszolj, ha érdemben, segítőkészséggel tudsz hozzászólni. Tudtommal ugyanis erre való ez az oldal.


Azt mondanom se kell, hogy a "válaszok" nem voltak hasznosak, így a jövőben kíméljük meg egymást. Köszönöm

2015. júl. 6. 12:04
 4/7 anonim válasza:
100%
Szia. Nincs. Mindegyikbe kicsi kell mar.
2015. júl. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kérdező.. ***** válasza:
100%
Akkor azt az okot oda is kellett volna írni a kérdés alá,mert honnan tudjuk,hogy nem-e te is olyan vagy,aki inkább vesz egy sokkal rosszabb telefont,de csak azért,hogy azért se kelljen bemennie a szolgáltatóhoz kicserélni a sim kártyát.Mert elég sok ilyennel lehet itt találkozni,akik azt sem tudják,hogy ki lehet cserélni,vagy vágatni a megfelelő méretre.
2015. júl. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz nagy simkártya alatt? Mert a normál a bankkártya méret és hát az tényleg nagy. Olyan mobil szerintem nem is létezett amibe nagy kellene.

Aztán van a mini sim ami a megszokott méretű sim kártya, ennél kisebbek a micros és a nano is.

Lehet vágni is a kártyát méretre, meg ki is lehet cserélni a szolgáltatónál. Szóval akárhogy is nézzük nem olyan nagy gond a méretbeli eltérés.

2015. júl. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Nem tudtam, hogy valaha létezett bankkártya méretű is, így ez alapján minden bizonnyal a mini SIM-re gondoltam. (Szerintem egyébként ez volt a legtovább forgalomban.)


Amint már fentebb írtam, azért probléma, mert meg van rá az esély, hogy akinek szánom a telefont, meggondolja magát és visszavált egy hagyományos, gombos készülékre. (Konkrétan az édesapámnak venném ajándékba.)


Ezzel a kérdéssel pedig megelőztem volna a szolgáltatóhoz oda-vissza rohangálást.

2015. júl. 6. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!