Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek iphone vagy...

Szerintetek iphone vagy samsung vagy lg?

Figyelt kérdés

iphone 4, samsung galaxy express, lg optimus f6 kozul kene dontenem..

ez nyilvan relativ hogy kinek mi a jobb pl az android vagy ios rendszer de erdekelne azert nektek melyik jott be jobban:)



2015. júl. 6. 12:23
1 2 3
 1/22 kérdező.. ***** válasza:

Ezek közül az lg a "legjobb",de igazából ezt sem éri meg venni,sőt egyiket sem.

Lumia 640/Moto G 2nd Gen 4G/Xiaomi redmi 2/Moto E 2015/Lumia 535 éri meg ebben a kategóriában.

2015. júl. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
21%
Inkább Lumia, de ha az nem lehet, akkor csak a Samsung.
2015. júl. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
Szia. Nekem bejon a lumia telefon/ telefonok. Az iphone az jo nagyon, csak az a baj h 1 draga es tonkremennek.. Sorba viszik be. Ezt hallottam.
2015. júl. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
iphone 4 használhatatlan.. 5 éves teló..
2015. júl. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
ezek régi telefonok.
2015. júl. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
utolso valaszolo: naneee tenyleg regiek?? nem is tudtam....-.- tudom hogy regiek de nem is akarok egy most kijott tobbszazezres telefont..a tobbiek meg ugye lumiat nem szeretnek..volt mar es nagyon nem szerettem..ezek kozul is inkabb a menujen filozok hogy android vagy ios a jobb..amugy hallottam valami olyat hogy az iphonok tipus hibasak ez valoban igy van?
2015. júl. 6. 13:13
 7/22 kérdező.. ***** válasza:

Hidd el jobban járnál egy új telóval,mint egy 5 éves iphone 4-el ami már semmire nem jó,laggol,lassú,pont úgy mint a másik kettő általad kinézett telefon.

Ha nem tetszik a lumia,viszont pénzed nincs normális iphone-ra,akkor marad az android.Androidból is lehet jót kapni:

Moto E 2015/Moto G 2014 4G/Xiaomi redmi 2 vagy redmi 2 pro.

Ezekkel hidd el sokkal jobban járnál és még akár hosszútávra is tervezhetsz velük.

2015. júl. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
ha ennyire spúr vagy...ki mondta, hogy a legújabbat vedd meg? durván +5ezerért már kapnál egy iPhone 4S-t is...még az is ég és föld lenne a 4-hez képest...a samsungot én ebben az árkategóriában messze elkerülném...
2015. júl. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

4s-t? Na aztán azzal se jutna sokkal tovább...


Kérdező: Mennyit szánnál rá?

2015. júl. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
elmondom neked hogy a 4s semmivel se kulombozik a 4-tol de mindeggy.. na hat igazabol az van hogy most van samsung galaxy expressem meg csaladon belul van lg optimus f6 amit elcserelnenek velem tehat meg az is ingyen lenne illetve kulon szemelynel van eg, iphone 4 de igazabol nem is figyeltem lehet hogy s de engem az nem hat meg..azt is cserelnem tehat nem akarok telefont venni csak ujjitani akarok cserevel..nem akarok egy nagyon komoly telefont ugy sem hasznalnam ki minden funkciojat..tenyleg rosszul tettem fel a kerdest leginkabb mondom hogy az erdekel hogy android vagy ios mert nincs apple tapasztalatom es ez erdekelt volna.:)
2015. júl. 6. 14:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!