Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A 16 GB-os LG G2-n az első...

A 16 GB-os LG G2-n az első bekapcsolás után hány giga szabad hely marad?

Figyelt kérdés
Sajnos a 32 GB-os verzióra nincs pénzem, a szolgáltatók meg már nem árulják. Azt hallottam, hogy a 32 gigás variánsnál 8 gigát foglal le a rendszer, ezért azt gondolom, hogy a 16 GB-oson is. Ha nem így van, cáfoljatom.meg. Akinek ilyen telója van, az írjon már légyszi tapasztalatokat, hogy mire elég ennyi hely! Mondhattok más telókat is, de azt leszögezem, hogy Nexus 5 nekem nem kell, és lehetőleg maradjunk a G2 árszintjén. Köszönök szépen minden választ!

2015. júl. 9. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Hali.


nekem 32-es van, de nem azért mert baromi előrelátó vagyok, hanem ez volt a pulton épp...


úgy nézd meg, ha a kezedben lesz, hogy beállítások-általános-alkalmazások...

nos így hajnalban, most...a 32 Gb-ból 23 szabad...namost ez ne jelentsen semmit, mert még nem okozott meglepetést.Hasít, mint a szél...


ne akadj ezen ki(fel) vedd meg a 16-ost, nagy élmény lesz, meglátod..ez a G2 egy igazi erőmű...baromi erős, tartós akksival, jó kamerával...csak bánni kell tudni vele...pont olyan, mint egy bombajó nő..

fehéret vegyél, most nem részletezem miért.

olvastam a G2 fórumon, hogy valaki külső vinyót hajtott meg vele..még nem értem a leírást, de azt mondják működik..

szóval ez egy hordozható PC...ha 16-os, ha 32-es...


most nagyon jó áron kínálják, én még száz felett vettem...meg a család többi tagja is.

2015. júl. 10. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! A kedvemért részleteznéd, miért fehéret vegyek? Én pont, hogy feketét akartam, az azért férfiasabb, mint a fehér.
2015. júl. 11. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!