Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri venni egy Nokia Lumia...

Megéri venni egy Nokia Lumia 930-at?

Figyelt kérdés

Lehetőségem nyílt megvásárolni egy Nokia Lumia 930-as telefont. A kérdés mindössze az lenne, hogy megéri-e megvenni. Az androidos készülékeket nem szívlelem, ezért nálam jóformán azok számításba sem jöhetnek, az iOS-t még nem próbáltam, de az árát elég irreálisnak tartom, ezért maradnék a Windows Phone-nál.

Elvárásaim nem nagyok, szeretnék egy olyan mobilt, ami megbízható, mindennapi használatra megfelel. Internetezésre, zenehallgatásra, videók nézésére, jó minőségű fényképek készítésére használnám. Jelenleg is WP-t használok (Lumia 625), de ezt kicsit elavultnak érzem, ezért váltanék. Az op. rendszer nekem tökéletes, csupán a többi dologra lennék kíváncsi. Hosszútávra terveznék a telefonnal, legalább 3 évig nem szeretnék újat venni. Várjak még, vagy vegyem meg most ezt a mobilt?


2015. júl. 9. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem vedd meg nyugodtan. Az igényeidnek teljesen megfelel (talán még túl is szárnyalja). A kamera nagyon jó képeket készít, maga a telefon is gyors, és minden rendben van vele.

Szerintem nagyon megéri.

Most fog kijönni a "940" ha minden igaz, az is brutális lesz, de ha ennyit szánsz rá, akkor nem érdemes várni vele. Már így is elég sokat esett az ára :)

2015. júl. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 kérdező.. ***** válasza:
89%
Nagyon megéri.
2015. júl. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Megveheted nyugodtanTelefon lesz még akkor is.
2015. júl. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Szirty ***** válasza:
0%
Nem
2015. júl. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, esetleg valami indok?
2015. júl. 9. 21:28
 6/11 Szirty ***** válasza:
0%

"Kedves utolsó, esetleg valami indok?"


Indok? Van az is. Nem írtam le mert valószínűleg rohadtul nem fog tetszeni.

Megéri-e?

Nos ha általa olyan jövedelemhez, bevételhez jutsz amihez nélküle nem, és ez több mint amennyibe kerül, akkor igen MEGÉRI.

Egyébként nem.

Hogy egy mobiltelefon kinek mekkora királyság érzetet ad az már egy teljesen más kérdés (számomra).

2015. júl. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Szirty ***** válasza:
29%

A mobil csupán egy eszköz.

NEM az élet értelme!

2015. júl. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 kérdező.. ***** válasza:
100%
Telefont nem bevétel szerzés miatt veszünk.
2015. júl. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem, hogy igényként említettem volna azt, hogy naponta keressek vele 20 ezer Forintot. Ha pedig az általad leírt "királyságérzetre" vágynék, akkor vennék előfizetésre egy iPhone-t. A kérdés mellesleg az "elektronikus eszközök" kategóriájába lett feltéve, ebből kikövetkeztethető, hogy nem filozófiai témát szeretnék boncolgatni (miszerint mi az élet értelme), hanem a fentebb említett készüléket technikai szempontból. Ha te beéred egy nyomkodós telefonnal, amin van Snake, akkor kedves egészségedre, nem foglak érte megszólni. Valószínűleg mindenki más hülye, aki bemegy a különböző szolgáltatókhoz, és vásárol magának egy használható telefont. Szíved joga eldönteni, mire költöd a pénzed, de én még nem hallottam olyan használati tárgyról, amit ha megveszel, automatikusan minden egyes nap bevételhez jutsz általa.
2015. júl. 9. 21:54
 10/11 anonim ***** válasza:

Enek semmi értelme. Akkor az az ember, aki mondjuk növényekkel foglalkozik, az ne vegyen számítógépet, sem telefont, mert semmilyen bevételhez nem segíti hozzá. Senki ne vegyen TV-t mert hát ugye nincs belőle plusz pénz. De ha itt tartunk, akkor minek az auto?? Úgyis csak a benzint/gázolajat fogyasztja, lehet, hogy nélküle megőrülnénk, de nem létszükség ugye?


Értem egyébként hogy a megfogalmazással van a bajod, mert anyagilag "nem éri meg" venni, gyakorlatilag semmilyen telefont a legolcsóbb nokián kívül. De ennek akkor sincs semmi értelme, mert nem nyelvtan órán ülünk....

2015. júl. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!