Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Microsoft Lumia 640 vélemény?

Microsoft Lumia 640 vélemény?

Figyelt kérdés

Ilyen telefont fogok venni és a véleményeteket szeretném kérni.

Jó döntés volt ezt a telefont megrendelni? Nem fogok csalódni? A belső kamerája tényleg nagyon rossz?:/

Köszönöm válaszaitokat!



2015. júl. 15. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
kamerája nem a legjobb de hát 45000 a telefon,és ennyiért jobbat nem nagyon találsz
2015. júl. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
legjobb telefon ilyen arban, csak ajanlani tudom.. de ha fontos a szelfizes akkor inkabb 535ot vegyel :D remek az elolapi kameraja ;) vagy inkabb dobjal hozza valamennyit es 735
2015. júl. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 neked 640 van?
2015. júl. 15. 17:43
 4/8 anonim ***** válasza:
535 :D
2015. júl. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kérdező.. ***** válasza:
100%
Legjobb telefon ennyiért.
2015. júl. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha belső kamera alatt az elülső kamerát értetted, akkor az valóban nem kiemelkedően jó, de teljesen használható. A fő kamerája pedig drágább modelleket megszégyenítően teljesít, nagyon szép képeket lehet vele készíteni. Maga a telefon összeségében a legjobb ebben az árkategóriában.
2015. júl. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen az elülső kamerára gondoltam.

És köszönöm az edddigi válaszokat.

2015. júl. 15. 20:41
 8/8 anonim válasza:
100%

Én abszolút meg vagyok elégedve a sajátommal. Valóban megéri a pénzét.


Az előlapi kamerája tényleg lehetne jobb, de nem vészes. A hátlapi kamera véleményem szerint szuper, a LED-es vaku adja magát. :)


A mérete nekem pont jó, nem túl nagy, kényelmesen elfér a kezemben, és ha szöveget akarok nézegetni akkor a legkisebb méretben is megfelelően látszik, aminek látszania kell (ugye érted :D).


Sok jó alkalmazás is van rajta, emellett rengeteg mindennel bővíthető.


Összegezve annyi, hogy JÓ DÖNTÉS. :)

2015. aug. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!