Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia kérdés: Mit kell azon...

Lumia kérdés: Mit kell azon érteni, hogy kevesebb az alkalmazás?

Figyelt kérdés

Szóval ugye mindenki azt hozza Lumiának hátrányként,hogy nagyon kevés az alkalmazás,de én nem tudom elhinni,hogy ha tényleg kevés lenne bárkinek is kéne. Szóval az,hogy kevés,pl. milyen típusú alkalmazásoknál vehető észre? Az alapok megvannak??

Az mondjuk abszolút nem érdekel,hogy tudok-e szar darabot nevelni(mert ilyet is hallottam,hogy nincs igazi Pou,csak a Mou másolat),viszont azért van pár alap dolog(pl. közösségi oldalas),aminek a hiánya tényleg zavaró lehetne.


Bocsi,még egy témához nem kapcsolódó kérdés:mikorra várható a Win10?? Itt is úgy működik,mint az androidnál,hogy Win8-as telefonok kevesek lesznek hozzá,és összefog omlani,mint pl néhány androidnál a KitKaten a Lolipop?


Köszi) :)


2015. júl. 17. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb van, mint máshol, de a legyeszerűbb, ha sorra veszed, hogy te miket szoktál használni, és megnézed, hogy arra van-e app.
2015. júl. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A Win10-nek már kint van az előzetes kiadása telefonokra is, letölthető, használható. Elvileg jó lesz minden WP8/8.1-es telefonra, el fog menni rajtuk jól, csak nyilván lesznek olyan funkciók, amik korlátozva lesznek. A megjelenés dátuma nem ismert, valószínűleg őszre lesz végleges verzió, de előtte még biztos lesz fejlesztői előzetes is, ami már stabil.
2015. júl. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az alapok tobbnyire megvannak.

sokan azert sirnak mert a kedvenc fingos appjuk meg a hasonlok nincsenek meg...

2015. júl. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden alap megvan, és folyamatos fejlődés tapasztalható. Bizonyos alkalmazások később jelennek meg windowsphone-ra, de nekem nem igazán van hiányérzetem. Androidnál pl rohadt sok az átfedés, ugyanarra a célra több száz alkalmazás áll rendelkezésre, a WP esetében funkciónként néhány, de így átláthatóbb, könnyebb kiválasztani, pl. melyik zenelejátszó, fotószerkesztő, stb. felel meg legjobban. A Lumiák, belépő szintű modelljeiket kivéve mind kiváló telefonok, (a belépő szint is megbízható és jól működő modelleket kínál, csak ott már gyengébb kamera, kisebb felbontású a kijelző, stb) a hardveres alapkövetelményeket pedig a legfaékebb telefonjuk is tudja, mert a Windows10 garantáltan meg fog érkezni minden Lumiára, amin jelenleg a 8.1 fut.
2015. júl. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!