Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lecseréljem az iPhone 4-emet?...

Lecseréljem az iPhone 4-emet? Megéri, vagy felesleges? Fejtsétek ki a véleményeteket légyszi!

Figyelt kérdés
Sziasztok! IPhone 4-es telefonom van, ami jól működik csak sokszor belassul/lefagy, 3 éves telefon. Szerintetek lecseréljem? És ha igen, akkor melyik iPhonet ajánljátok? Köszi a válaszokat előre is! :)

2015. júl. 17. 15:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ha szeretted az iOSt, akkor nagyobb telefonra váltanék a helyedben. 5s. Vagy gyűjts.
2015. júl. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne felesleges?..... Nem értem. Az már egy elavult telefon, az appok sorra állnak le rajta mert már nem erre vannak tervezve. Egyre jobban fagy... Sajnos halódik az i4... Be kell ismerni. 1- voltam
2015. júl. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem miért akarsz mindenáron iPhone-t venni.
2015. júl. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mert volt már androidos telefonom, tesómnak sony telója van, és egyik sem vált be igazán. Az IOS a legjobb nekem és az igényeimnek. Kösz az eddigi válaszokat :)
2015. júl. 17. 16:21
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
akkor nezzel utana a nexus telefonoknak... amit a szolgaltatonal kapsz az android legalja szinte
2015. júl. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

értsétek már meg, hogy NEM AKAR ANDROIDOT...

iPhone-t akart és nem is gondolkozik máson, nem kell hittéríteni itten, hogy milyen jó az android, mert akár te is megírhatod az operációs rendszerét ha (valószínűleg) a gyári nem menne rajta rendesen...

kérdező:

szerintem még ne cseréld le a telefonodat, várd meg a következő iPhone-t, ami valószínűleg jobb lesz mint a mostani generáció, illetve ha az túl drága lenne, akkor vegyél egy 6-ost :) vagy esetleg 5s-t, de régebbit nem éri màr meg

2015. júl. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi #6 :)
2015. júl. 18. 11:40
 8/12 A kérdező kommentje:
Várom a további válaszokat :)
2015. júl. 21. 12:42
 9/12 A kérdező kommentje:
Kösz a kedves biztató szavakat #9 :D megható, de tényleg nem szeretnék androidot utánanéztem már próbáltam is és nem tetszett meg...
2015. aug. 16. 15:58
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
oke amugy en is iphonet vennek ha tehetnem :D
2015. aug. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!