Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Oneplus 2 - pár kérdés (? )

Oneplus 2 - pár kérdés (? )

Figyelt kérdés

A közeljövőben szeretnék telefont venni. Mivel nem szeretnék Kb. 130-140e-nél többet adni érte ezért 2 kiszemeltem van. A galaxy alpha, és ez. (Tudom, hogy jobb lenne ez, ez nem is kérdés..de) Augusztus közepéig szeretném megvenni a telefont, szóval lenne ezzel kapcsolatban pár kérdésem:

Ha július végén bejelentik a telefont az mikorra válik megvásárolhatóvá?

Elvileg meghívó kellesz hozzá, ez szerintetek igaz? És ha igen, akkor mégis hogyan juthatok hozzá?


Szóval a kérdésem összegyúrva: Lehetséges, hogy megvegyem a telefont Aug. folyamán (kb. a közepéig) a kívánt áron, vagy jobb ha inkább megveszem a samut?


Előre is köszi a segítséget!!



2015. júl. 17. 21:10
 1/2 kérdező.. ***** válasza:
Majd a megjelenés napján mindenről tájékoztatnak a megvétellel kapcsolatban,de ha nem sikerülne megvenni a OPO2-t akkor sokkal jobban járnál a OnePlusOne-nal mint a galaxy alpha-val.
2015. júl. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!

Az alpháról letettem, mivel kipróbáltam és nem voltam tőle elájulva.

Már nincs sok idő a bejelentésig, majd meglátom.

2015. júl. 18. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!