Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 8gb belső memóriából csak...

Jackson666 kérdése:

8gb belső memóriából csak 5giga van ez most hogy?

Figyelt kérdés
Vettem egy Sony Xperia t3 át 8gb belső memóriát írt róla erre ma tettem rá zenét képeket kB 5gigát foglal és szinte megtért a memória kB 300mb hely maradt hol van s maradék 3giga hely?
2015. júl. 17. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerinted a rendszert hova teszi kibontva és honnan futtatja?

Levegőből nem megy... De ez minden készüléknél kb. hasonló.

Ha gondolod garanciáztasd...

2015. júl. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a 8 giga particionálva van rajta.. rendszernek is kell hely meg ahova telepíted az alkalmazásokat belső memória az is ezt használja... pluszba jön rá az "sd-ként" használható belső tárhely :D
2015. júl. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor nincs probléma a telóval?
2015. júl. 17. 22:13
 4/10 anonim ***** válasza:
nincs :D
2015. júl. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De azt irja hogy az összes hely 4,90 giga. 8 giga kellene legyen összes helynek legyen és hogy elérhető van még 1,24 giga hely... akkor nincs 8 giga. Akkor most hogy van?
2015. júl. 17. 22:18
 6/10 anonim ***** válasza:
már egyszer elmondtam... szerinted ahova telepíted az alkalmazásokat, azoknak nincs külön hely? de van... na értelmezd mégegyszer amit írtam és ne problémázz már :D
2015. júl. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De a Tabomnak meg összes helynek 16giga bán írva mert annyi a belső tárhelye. Ennek még csak 4.90 ez ír 8giga helyett. És a tabletta is minden rendszer ugyanúgy rajta van
2015. júl. 17. 22:38
 8/10 anonim ***** válasza:
kapcsold már ki az automatikus szójavaslatokat...nem, nincs, azokon is csak ~12 giga szabad hely szokott lenni...
2015. júl. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az alkalmazások is felhasználhatnak és tárolhatnak egy rakás adatmennyiséget. Nekem ma nyivákolt a telóm, hogy kevés a tárhely, aztán az alkalmazásoknál utánanéztem. A Google Earth volt a csúcs, csak az tárolt 765 megát fölöslegesen. És ez még csak egy. Több gigabájtnyi tárhelyet sikerült úgy felszabadítani, hogy egy csomó alkalmazás adatzabálását nulláztam le. Persze csak azokét, amiknél amúgy sem volt nagy szükség rá.
2015. júl. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Akár telefonok belső tárhelyét vesszük, akár számítógépek/laptopok merevlemezét, tökmindegy, mindegyiknél ugyanúgy van: adatlapon a teljes kapacitás van feltüntetve, de azt nem lehet teljes egészében felhasználni, mert az operációs rendszer, meg a gyári alkalmazások is mind foglalnak helyet! Vagy szerinted azok minn vannak tárolva?!

Viszont a gyári alkalmazásokat is ugyanúgy lehet törölni, ha nem kellenek neked, azzal is szabadítasz fel helyet, illetve ellenőrizd, hogy nincs-e letöltve bármilyen felesleges dolog! Ha pedig így sem elég, max. 32 gigás microSD-kártyával -bővítheted!

2015. júl. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!