Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem rég vettem egy Sony...

Nem rég vettem egy Sony Xperia Z1 Compact nevű telefont és sajnos sikerült rá ejtem egy mini karcot. én olyan ember vagyok aki az ilyesmitől rosszul vagyok. A telefonon van gyári fólia? TÖBBI LENT!

Figyelt kérdés

Újonnan vettem és ugye van rajta egy szállítási fólia ez könnyen lejön.Más fórumokon úgy olvastam, hogy ez alatt van egy gyári, nagyon szorosan rá préselt Sony fólia. Ez szerintetek, hogy van?

Ha vennék rá egy üvegvédő fóliát akkor megállna rajta?És az a mini karc is eltűnne?



2015. júl. 18. 15:59
 1/7 kérdező.. ***** válasza:
Vegyél rá xprotector edzett üveget és eltűnik a karc.
2015. júl. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


Egyet ilyet rendeltem rá..remélem ez is megteszi :D

2015. júl. 18. 16:25
 3/7 anonim ***** válasza:

700Ft?!?!?!?! Gondolom, hogy mégis milyen.


Hát már megbocsáss, de szerintem ne várj majd túl sokat tőle. Én is ajánlom az XPRO Edzett üvegét.

2015. júl. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kérdező.. ***** válasza:
Kicsit olcsó azért,legalább Nillkin-t rendeltél volna.Nem hiszem,hogy érni fog valamit az 600Ft-ért.
2015. júl. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem tervezem dobálni meg késsel karcolgatni..nekem csak az apró karcok ellen kell.

Van a családba egy Xperia E4 700 Ft-ért rendeltem rá üveg védő fóliát EBAY-RŐL. Nagyon sokat ki bír...Már lassan 3 hónapja meg van és még egy karc sincs rajta.

2015. júl. 18. 16:56
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a lényeg, hogy takarjon és az apróbb karcokat védje.
2015. júl. 18. 16:57
 7/7 anonim ***** válasza:

edzett üveg és edzett üveg között is nagy különbség van, a nillkin pl. kifejezetten gyenge, az xpro erős

nézd meg ezt [link]

2015. júl. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!