Melyik a gyorsabb?

Figyelt kérdés

Azt mondják az androidok lassúak, akadnak. Az iOs-ra azt mondják stabil, megbízható. Hogy lehetne összehasonlítani az alábbi telefonokat? Mekkora különbség van a gyorsaságukban, z1 vs 4s, z1 vs 5s.

Z1 compact vs. iPhone 4s vagy 5s (esetleg 6)



2015. júl. 18. 17:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

jó androidosat kell venni és nem lesz baj.

4s-t már ne vegyél. minimum az 5s. de ha már szóba jött a 6 akkor az legyen. de a z1-gyel se nyúlnál mellé

2015. júl. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Z1-el nagyon mellényúltam, ezért azt vettem viszonyítási alapnak. Annál melyik a gyorsabb? Vagy legalább olyan gyors?
2015. júl. 18. 18:00
 3/15 Szeretemacsokit válasza:
31%
Az iOs gyors és tényleg stabil, de az is romlik, ahogy modernizálódnak a dolgok, ugyan úgy mint egy androidos is. Viszont sokkal érthetetlenebb, bonyolultabb és még drágább is. Android is tökéletes, ha karban van tartva a telefon. Nem kell kismillió programot futtatni egyszerre a telefonon és nem kell minden marhaságot rárakni ami éppen megtetszik, illetve a napi 1x-i újraindítás tökéletes gyógyszer neki.
2015. júl. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 kérdező.. ***** válasza:
Vegyél inkább nexus 5/6/OnePlusOne-t ami hozza az IOS szintjét.
2015. júl. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

# 3

Mivel bonyolultabb meg érthetetlenebb az iOS? Nagyon agyhalottnak kell ahhoz lenni, hogy valaki ne igazodjon ki rajta.

Én olyanokra sem figyelek hogy mennyi program fut egyszerre, meg mennyit telepítek fel, és újra sem indítom nem hogy naponta, de hetente sem, de van aki hónapokig sem, mégis stabil és gyors marad.


Persze sokéves hardveren az is lassabb lesz mint egy új iPhone-on, de még mindig használhatóbb mint a droid egy régi hardveren, és frissítéseket is sokkal tovább kap.

2015. júl. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 kérdező.. ***** válasza:
41%
Olyan androidos telefont kell venni,aminek olyan hosszú a szoftvertámogatása mint az iphone-nak és nem kell foglalkozni a futó appokkal és akkor minden ok lesz.
2015. júl. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

5S a legjobb a felsoroltak közül amit érdemes is megvenni...


"...de az is romlik, ahogy modernizálódnak a dolgok, ugyan úgy mint egy androidos is..." - igen.. csak mondjuk nem mindegy mennyi időn belül, jelenleg az i4re lehet aztmondani h már szar... és az i4s-el egyidős androidos telefonok (2011) is már rég meghaltak, használhatatlan ipari hulladékok lettek, kivéve !talán! a nexus 4 ami nagyjából egy idős a 4s-el


"Viszont sokkal érthetetlenebb, bonyolultabb és még drágább is" - ja annyira bonyolult h még egy értelmi fogyatékos is könnyen kezeli kb


"Nem kell kismillió programot futtatni egyszerre a telefonon és nem kell minden marhaságot rárakni ami éppen megtetszik, illetve a napi 1x-i újraindítás tökéletes gyógyszer neki." - és ha én ezt akarom? nem azért veszek egy telefont hogy korlátozzon, hanem azt csinálja amit akarok, normálisan, anélkül hogy újra kelljen indítgatni meg ilyen fos tisztító programokat rápakolni annak érdekében h ne fagyjon szanaszét (amit ezekkel is megtesz ugyanúgy)... de hát ha valakinek ennyire van igénye, akkor így járt.. :D

2015. júl. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Minek kellenek ezek a párosítgatások? Miért nem kérdezted egyszerűen azt, hogy a felsoroltjaid közül melyik a leggyorsabb? Amúgy a Z1-et ajánlom!
2015. júl. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Szeretemacsokit válasza:
Sose értettem azokat, akik abban lelik örömüket, hogy más válaszait kritizálják. De ha nektek az okoz örömet, hogy interneten károgtok, akkor nyugodtan :) Én csak választ adtam, egy olyan választ ami szerintem megfelelő. Én így szoktam és nincs is baja a telefonomnak. Illetve nem az iOs-ről beszéltem hanem az androidról. Szóval ahány válasz, annyi ember ez miatt nem kell nekiugrani a másiknak ;)
2015. júl. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nekem nem okoz örömet, csak unatkozok :DDDDDDDDDDDDDDDD
2015. júl. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!