Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért indul újra automatikusan...

Miért indul újra automatikusan a Lumia 640-es készülék? Más is tapasztalta már ezt?

Figyelt kérdés

Június második felében vettem boltban.

Semmi más probléma nincs vele, elégedett is vagyok a készülékkel.


Viszont az elmúlt napokban többször is automatikusan újraindult. Volt, amikor éppen telefonáltam vele, máskor e-mailt olvastam. De volt arra is példa, hogy az asztalon volt letéve, készenléti állapotban, semmi nem ért hozzá, és egyszer csak automatikusan újraindult.


Mi lehet a probléma?


2015. júl. 19. 14:22
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ugyanez a jelenség van gyakran a Lumia 625 nevű köztörvényes bűncselekménnyel, (mert ez szerintem nagyon elbabrált készülék) minden alkalommal kéri a pin kódot és gyakran nem tudnak felhívni. Az is gyakran előfordul, hogy emiatt nem tudnak felhívni Vagy például hív valaki, egyet csörög, azonnal felveszem, és kijelzi, hogy nem fogadott hívás, de ez előfordult úgy is, hogy beszélek az illetővel, engem hívott, és közben jön egy sms, hogy nem fogadtam a hívást. Miközben beszélünk. Az is gyakori, hogy én hívom, beszélek vele és 3 nap múlva jön egy sms, hogy sikertelen hívás volt. Az ilyen sms visszajelzések, gyakran 3-4 napos késéssel érkeznek. Most meg naponta többször is újra indul a telefon, persze ilyenkor a pin kódot kéri, ezért engem nem tudnak hívni, ha nem veszem észre. Én már megvásárlás után itt kifejtettem a véleményem, hogy ez a lumia egy elbarmolt készülék, de az is lehet, hogy a szoftver, de sokan lehurrogtak, hogy nem a telefon hülye, hanem a kezelője. Egy Huawei készülék volt a kezemben, az helyből sokkal többet tud és megbízhatóbb, logkusabb a menüje, mint a lumia nekifutásból. Ezzel jól bepaliztak.
2015. júl. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ.


Amint azt leírtam, azon kívül, hogy automatikusan újraindul a telefon, semmi problémám nincs vele...

2015. júl. 19. 15:56
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
jovan, ne hallgass az elsore.... inkabb frissitsd fel a szoftvert a legutobbira
2015. júl. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Hogyan kell frissíteni? Mert hiába megyek bele a Beállítások / Telefonfrissítés menübe, ott nincs sem figyelmeztetés, hogy elérhető, sem olyan opció, hogy manuális keressek frissítést.
2015. júl. 19. 17:16
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
pedig ott van hogy frissítések keresése :P
2015. júl. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Jaj, ott van, hogy frissítés állapota: 0%


Gondolom, érdemes volna wifire csatlakozni, és azon keresztül frissíteni, mert percek óta 0%-ot mutat...


No, majd ha legközelebb lesz elérhető Wifi, akkor megcsinálom. :)

2015. júl. 19. 17:39
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp csináld meg, utána nem lesz gond... ezt tapasztalatból mondom
2015. júl. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Telenor mobilnetről is lehet frissítést megoldani?

Ugyanis nem tudom, mikor lesz legközelebb biztonságos wifi, ami elérhető.

2015. júl. 19. 18:21
 9/32 anonim ***** válasza:
számítógépről is tudod frissíteni azthiszem, a Windows phone recovery tool-al
2015. júl. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Az újraindulással kapcsolatban ezt olvastam:


"Az újraindulás az úgy tudom hogy nem a rendszer hibája, hanem a snapdragon s4 play procié, ami ha túlmelegszik akkor restart."


Nekem pedig éppen a napokban jött ez elő, amikor ugye tény, hogy a külső hőmérséklet is a 40 felé tendál....ami nem segíti éppen a terhelésből is hozzáadódó hő távozását.


De érdekelne, hogy lehet-e valóban a túlmelegedés a háttérben?

2015. júl. 19. 22:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!