Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A webes gsm boltoknál megbízha...

A webes gsm boltoknál megbízhatóan működik az elállási lehetőség? Te éltél már ilyennel?

Figyelt kérdés

Kicsit tartok a netes telefonrendeléstől, mert olvastam problémás sztorikat (pl. hogy valaki új telefont rendelt, és olyat kapott, amiben benne voltak az előző tulaj belépési adatai, stb.), ezért érdekelne, hogy a 14 napos elállási jog megbízhatóan működik ezeknél? Nem akadékoskodnak, hanem simán visszaveszik?


Azért kérdezem, mert akkor könnyebb szívvel vásárolnék náluk, ha gond esetén simán visszaküldhetem.


A megbízhatóbb netes boltokra vonatkozik a kérdés, pl. amiket itt említenek, nem az ismeretlenekre:


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..



2015. júl. 19. 17:35
 1/4 kérdező.. ***** válasza:

GSM-nél semmi sem biztos.

Megbízható netes boltoknál érvényes az elállási jog.

2015. júl. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És mi a helyzet a megbízhatónak mondott netes gsm boltokkal? :)


Konkrétan az érdekelne, hogy ilyen megbízhatóbbnak mondott boltoknál, emag, btel, xxlgsm, stb. mi a helyzet, simán megy-e az elállás, van-e valakinek konkrét tapasztalata ebben.

2015. júl. 19. 19:28
 3/4 kérdező.. ***** válasza:
Nem tudom,írj rájuk és akkor megtudod.
2015. júl. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Természetesen náluk benne van az áfszben ez a weboldalukon, gyakorlati tapasztalatok érdekelnének az elállás+visszaküldéssel kapcsolatban.
2015. júl. 19. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!