Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom az esöben elazott,...

Bede17 kérdése:

A telefonom az esöben elazott, miközben a zsebemben volt. Az akkut azonnal kivettem, par napig hagytam szaradni. Most mikor bekapcsolom, akkor fekete a kijelzö, de rezeg egyett mikor rarakom töltöre. Kidobni nem szeretnem, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
A szamitogep USB-röl fel ismeri,de adatokat nem lat rajta.
2015. júl. 21. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen telefonod van?
2015. júl. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy milyen, irány a szerviz...
2015. júl. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nokia Lumia 520
2015. júl. 22. 17:10
 4/4 anonim válasza:
Nekem is 520am volt. "A Nokia a nagy torhetetlen" egyszer nekiutodott az asztalnak lett egy nagyon picike repedes rajta es teljesen meghalt az egesz kijelzo. Mivel a telefon nem er sokat nem ajanlom szervizbe vinni mert nagyon draga, szerintem vegyel ujat! En netrol rendeltem meg anno hozza kijelzot aztan itthon kicsereltem de elegge szar minosegu volt (olcso kinai) egy het utan magatol tonkrement.
2016. júl. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!