Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan közületek akinek...

Van olyan közületek akinek Nokia Lumiája van és kipróbálta a Windows 10-et?

Figyelt kérdés

2015. júl. 21. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Van.
2015. júl. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen
2015. júl. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Smittes ***** válasza:
Jelen. Visszaraktam ma a 8.1-et.
2015. júl. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Esetleg elmondanátok a tapasztalataitokat?
2015. júl. 21. 21:17
 5/6 anonim ***** válasza:
1520-on már majdnem használható, csak az e-mail csempéi üresek, értesítések sem mindig jönnek, és bezáródnak néha az appok, de abszolút jó az irány, a visszajelzések alapján alakítják a rendszert, és októberig még sok idő van, hogy ebből egy stabil és jó rendszer legyen.
2015. júl. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
535-ön is egy hard reset után már teljesen használható. Picit lassabb még mint a 8.1, gondolkodik is a telefon néha app megnyitáskor rendesen.Néha kilépked appokból. De tényleg jó az irány.. tetszik hogy a csúnya 8.1es kinézettől szinte teljesen megváltak... a csempés rendszer is sokkal jobban néz ki, sokkal testreszabhatóbb... jó lesz ez nagyon én azt mondom :D várom már :D Ennek ellenére még a preview nem megbízható, nem akartam,hogy cserben hagyjon így visszakerült a 8.1 :D De legszívesebben fenthagytam volna, nekem nagyon bejön :D
2015. júl. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!