Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos mobilon a térerő...

Androidos mobilon a térerő kijelzés miért változik? (kép)

Figyelt kérdés

Új készülék, ugyanazon a helyen, egyszer 3G kis térerővel, máskor E max térerővel.

[link]

Valami beállítás probléma lehet? Egyébként működik minden (legalábbis gondolom)



2015. júl. 21. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen azért mert a 2G(E) jobban ki van építve(nagyobb a lefedettsége), mint a 3G(+info: azt tapasztaltam hogy a 3G sokkal jobban meríti az akkut, mint a 2G. De ha gyakran mobilnetezel akkor használj 3G-t.
2015. júl. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nem használok mobilnetet
2015. júl. 21. 19:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem használod kapcsold ki
2015. júl. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Előkapartam egy tavasszal internetre használt de még működő SIM-et, betettem másodiknak. Újabb kép így néz ki, a kék a telefon, a narancs a Netes kártya. [link]

Kikapcsoltam a 3G-4G-t - így a 3G helyett bejött stabilra az "E" jelölés. Így lesz jó?

2015. júl. 22. 14:14
 5/5 anonim ***** válasza:
A lényeg az hogy amelyiken netezen az legyen 3g/4g ha lehetséges. A telefonáláshoz bőven elég a 2g is.
2015. júl. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!