Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S Advance-t...

Samsung Galaxy S Advance-t szeretném visszaállítani 2.3.6ra Lollipopról, van ötlet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ezt szeretném megcsinálni mert a csajomnak nem jön be az új rendszer, a régihez szokott...elolvastam azt a hosszú leírást amit linkelnek mindenhol, de fogalmam sincs melyik 2.3.6ot töltsem le a hivatalos oldalról. Van Chilei meg Uruguay-i de ezt ha rárakom akkor magyar lesz?
2015. júl. 21. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
A Sammobile.com(ingyen lassú lesz de működni fog) ról töltsd le a megfelelő változatot(ha magyar akkor Hungary-sat, a szolgáltató(ha nem független) egyezzen vagy legyen független, de mást ne.
2015. júl. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia. 2 magyart találtam, az egyik a 4.1.2 a másiknál nincs semmilyen verziószám de a legrégebbiek között van, akkor lehet az az?

[link]

2015. júl. 22. 08:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak az a baj hogy ahogy látom fügetlent nem találtál. Akkor azt kell felrakni amelyik ezek közül megegyezik a telefon szolgáltatójával. Ha egyik sem jó akkor keresni kell máshol megfelelő firmwaret.
2015. júl. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, hát nem tudom hogy ez az e amit keresel mert ez 4.1.2 (Jelly bean), nem 2.3.6. (Gingerbread).
2015. júl. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kilroy ***** válasza:
2015. aug. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!