Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z1 Compact,2...

Sony Xperia Z1 Compact,2 meteres vizmelyseg, szerintetek?

Figyelt kérdés

Eloszor is elnezest, hogy nem hasznalok ekezeteket.

A barataimmal a strandon voltunk, amikor a sonymat beleejtettuk veletlenul a 2 meter mely vizbe, es elmerult. Korulbelul ot masodpercig volt a viz alatt, azonnal kivettuk, hibatlanul mukodott, naivan azt gondoltuk, semmi baj. Amikor hazamentem, nem tudtam bekapcsolni, feltettem toltore. A toltest erzekeli, viszont a veszbekapcsolora nem reagal. Mi a teendo?



2015. júl. 21. 20:16
 1/3 anonim válasza:

Nekem is ma éppen ugyanez történt, ugyanilyen telefonnal, csak mi fényképeztünk is vele, és nem 5 másodpercig volt lent. Kikapcsolt, majd nem indult be, érzékeli a töltést, rezeg is, de sehol semmi a képernyőjén.

Mivel vízálló, nem szabadna ilyennek megtörténnie... de Sony..

Úgyhogy énis várom a segítségeteket!

2015. júl. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is miért tettétek töltőre? Egy beázott telót töltőre tenni a lehető legrosszabb ötlet. Kb öngyilkosság.

Ha csak a kijelző nem működik lehet az ment tönkre, akkor ki kell cseréltetni. De ha komolyabban beázott, és kapcsolgattad, töltőre tetted akkor búcsúzz el tőle.

Rizsbe kell tenni, de miután beázott minél gyorsabban, és hagyni akár egy hétig is. Nem kapcsolgatni nem buzerálni. Próbáld meg hátha. De nem tudom.

Mindenesetre nem használt neki amit csináltatok vele..

2015. júl. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! Elvittuk szervizbe, ott azt mondtak, hogy a negyven fokos meleg nem tett neki jot. (A Z1 ugye vizallo).

Koszonom!

2015. aug. 8. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!