Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az emberek ennyire sötétek?

Az emberek ennyire sötétek?

Figyelt kérdés

Akármerre megyek, mindenhol: Vettem egy i5-öt, és mellé 8 GB 2100 Mhz-es RAM-ot, hogy igazán gyors legyen. Meg mert hogy ez GAMER!


Utána meg jönnek a " Miért megy csak 1600-on a RAM-om?" kérdések.


Az emberek miért nem néznek utána, mielőtt vesznek valamit?



2015. júl. 21. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát most nem azért de én nem nagyon láttam ilyen kérdést. Sőt 2100mhz-es ram sincs sok inkább 2133-as a jellemző.
2015. júl. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne szójjá be, nem az volt a kérdés hogy láttál-e olyan kérdést amit ki se írtak, hanem hogy miért írják ki azokat a kérdéseket amiket ki sem írnak. :)
2015. júl. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az elírásért elnézést, fáradt vagyok.


Itt régebben láttam 1-2 ilyet, én az ismerőseimre gondolok. Akik megveszik a gépet, meg elhiszik amit látnak, mert minél több annál jobb - ami igaz is- de ha nem tud a gép többet használni akkor minek?

2015. júl. 21. 20:58
 4/11 Kránitz Ádám ***** válasza:
52%
Erre szoktam azt mondani, hogy aki hülye az haljon meg.
2015. júl. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az emberek ennél sokkal-sokkal sötétebbek, többek között ezért létezik a gt730 4gb.
2015. júl. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Vicces kijelentések hangoztak itt el, bár tisztában vagyok vele, hogy innen mindenki mindennel tisztában van, és minden szubkultúrában jártas, ezzel ekvivalens, hogy aki nem, az csak sötét, buta ember lehet.

Példának okáért van egy remek mentőtiszt barátom, de nem ért annyit a gépekhez, így gyakran látom marketingáldozattá válni.

Persze annyiban igaz, hogy utánanézhetnének előbb alaposan a dolognak, de az idő, lustaság, vagy az interneten fellelhető téves információk tömkelege se segít ebben.

2015. júl. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6

A tájékozatlanságra ma már nincs indok, minden infóhoz hozzáférhet bárki, aki netközelbe jut, innen már csak és kizárólag azon múlik, hogy ki hajlandó foglalkozni az üggyel. Nem értek pl a hűtőkhöz, de ha veszek egyet rászánom a délutánt az olvasgatásra, mert nem állok úgy anyagilag, hogy ne okozzon problémát, ha szart veszek.

2015. júl. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akármerre? Mindenhol? Azért ez elég monoton egy idő után. Én olyanokat hallok, hogy kaja, nők, autók, munka, tévé, időjárás, sör, dugás, politika, betegség, viccek, fodrász, Mars, divat, barátság, fotonok kettős természete, aranyér, ásványvíz, kenguru, evolúció, szőrtelenítés, fesztivál, világbéke, lábgomba stb. Látogass el más helyekre is......:)
2015. júl. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
Vajon miért olyan sötétek a kérdezők, hogy a kategóriát sem képesek elolvasni?
2015. júl. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

Azzal beszéld meg, aki átrakta ide, eredetileg a számítástechnika topicban volt. Vagy oda sem illett? :\

2015. júl. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!