Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy 10es skálán mennyit...

Egy 10es skálán mennyit adnátok ennek a headsettnek?

Figyelt kérdés
[link] html

2015. júl. 21. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
nem nyílik meg a link, de ha asus akkor 5 forintot sem
2015. júl. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így ránézésre 5-6 pontot, de egyébként meg kell nézni, hogy a valóságban milyen, és csak úgy érdemes megvenni. Vagy kell róla olvasni legalább 1-2 tesztet, leírást az interneten.
2015. júl. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sokat nem kell várni tőle. Ha beállítod jól az eq-t, akkor hallgatható.

A 10-es skála szubjektív, mindenkinek más hangzás jön be. Nekem például az, amikor gyakorlatilag csak mélyhang van benne meg egy kis mélyközép persze torzítás nélkül, a többi nem annyira érdekel, de azért nem bántsa a fülem. Ha ez megvan akkor nekem 10/10

Ha kevés a mély, sok a magas, akkor 10/5

Ha nincs mély, a magas is pocsék (doboz hangzás) akkor értékelhetetlen.

Próbáltam már 1000 ft-os fülhallgatót, amit kérdeztem is hogy mégis kinek gyártanak, és próbáltam már ki 200 ezres fülest is, amiről megállapítottam, hogy semmivel sem nyújt annyival jobb élményt, mint egy 10-30ezer közötti.

Ezt a fülest nem ismerem, sőt tovább megyék a márkától még nem próbáltam ki semmilyen hangterméket. De az adatait megnéztem, nálam a 10/5-ös skánán találná magát.

2015. júl. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!