Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 735 karc eltávolít...

Nokia Lumia 735 karc eltávolítás? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nokia Lumia 735 telefonomon karcok lettek, úgy, hogy a telefon elmeletileg Gorilla Glassos... Szoval lehet a karcok ellen valamit tenni? Nem olyan nagy karcok, alapból nem lehet látni, csak ha a nap felé fordítom... Sajnos másokat nem zavar csak engem... A Displex nevű kenőcs van még, de sokak szerint szart se használ... A fogkrém is kilőve, már próbáltam az előző telomon, ott szetcseszte a kijelzőt... Valaki valami tippet tud esetleg?
2015. júl. 21. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyd a pitsába, ez a probléma pusztán idegi eredetű.
2015. júl. 22. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom de egyszeruen nem tudok azzal a tudattal elni hogy a telefonom full karcos :D
2015. júl. 22. 10:18
 3/3 Zzzoli ***** válasza:

Tényleg hagyd a csába, a telcsit használod, tehát kopik, karcolódik.

Ha egy karc mondjuk 0,5 mikrométer, akkor annyit kellene egyenletesen lepolírozni az üvegből, mellesleg bevonatos, tehát az is menne.

Bele kell nyugodni.

2015. szept. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!