Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S5 kamera...

Samsung Galaxy S5 kamera beállításai és a szelektív focus nincs megjelenítve. Ezeket hogy lehet vissza kapcsolni?

Figyelt kérdés
Ma vásároltam, ha zoomolni akarok az oldal gombokkal akkor csak fényképez

2015. júl. 22. 17:26
 1/3 A kérdező kommentje:

3 fénykép effektus van: szép arc, autó, panoráma. (6 nak kellene lennie)

HDR működik

Vaku: ki, be, auto.

kamera váltás : első, hátsó.

ezen kívül semmilyen beállítás nincs rajta

2015. júl. 22. 17:32
 2/3 anonim válasza:

Nyissa ki a fényképezőgép app a Galaxy S5.


> Nyomja meg a fogaskerék ikonra, amely található a tetején, hogy hozzáférhessen a beállításokat.


> Find szelektív összpontosít, és ki ezt az opciót.


Ez a lehetőség a felelős ezért a Samsung Galaxy S5 Makró fókusz probléma, és nem teszi lehetővé a fényképezőgép fókuszálni élesen, amikor elfog egy közeli kép.


Kövesse ezeket a lépéseket, és kész.

2015. júl. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
megoldódott a probléma rendszer visszaállítással, amit furcsának tálálok, mivel éppen hogy csak elindítottam a gyári beállításokkal a telót... és semmit nem változtattam akkor még.
2015. júl. 27. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!