Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell beállítani samsung...

Hogy kell beállítani samsung s5230-as telefonona gyorshívó gombokat? Sehol sem találom. Help!

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen telefonom van én se találom, szerintem nincs is.
2010. márc. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
olyan van ha félig feloldod a képernyőt és rajzolsz egy karaktert akkor hívja az adott karakterhez tartozó személyt...
2010. márc. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Beállítások - intelligens feloldás - gyorshívó gombok

itt be tudod állítani, majd hosszan nyomva a billeket tudsz hívni. ; )

2010. márc. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem találom, az inteligens feloldásnál nins ilyen. egyéb ötlet?
2010. márc. 9. 15:59
 5/7 anonim válasza:
Hát akkor nem tudom, pedig nekem is ilyen teelfonom van, és én ott állítottam be.
2010. márc. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

segítek azért nem találtad mert neked is az van mint nekem beállítva, hogy feloldás kézmozdulattal ki

állítsd azt be h feloldás kézmozdulattal be

és akkor ott lesz:)

2010. márc. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

valaki tud részletesebben segíteni? sem feloldás, sem intelligens feloldás gomb nincs......

korábban hozzá volt rendelve gyorshívás egy számhoz, de ha használtam, folyton egy hibaüzenetet kaptam. Minden ki lett törölve, már semmit sem találok. A teló leírása meg egy sz_r.

2012. júl. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!