Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Z3, vagy Samsung Note 4?

Sony Z3, vagy Samsung Note 4?

Figyelt kérdés

Sony párti voltam többnyire, de nem volt eddig nagyobb kijelzős telóm, most olyat szeretnék, ami nem kicsi, és tudásban is ott van. Sony IPS panel, talán szebb színek, de ezekben is vannak viták. A Sony-nak nagyobb a kamerája, de talán nem feltétlenül jobb... a z3 még nem tűnik nagynak videók/képek alapján, a note 4 inkább, nem tudom zsebben mennyire lenne kényelmes hordani. Note 4 kivehető aksis, nem tudom h a nem kivehetőtöknél mennyire jöhet olyan, h annyira lefagy, h meg kell várni, amíg magától újraindul. A vízállóság annyira nem érdekel, nem akarok a telefonnal fürdeni.

Sony-nál olvastam, h a 4k videózás csak rövid ideig lehetséges, mert annyira felmelegszik a telefon, h nem bírja tovább. Samsung-nál nem tudom mi a helyzet, bár annyira nem hiányozna ez a funkció. Csak ha már beletették... A samsung kapható 4, és 8 magos változatban, nem tudom melyik lenne a jobb. A több elvileg jobb, de talán jobban is melegszik?! 3gb ram mindkettőben, talán a ramok órajelei is megegyeznek. Ehhez végképp nem értek.

Tudásban szerintem mind2 hasonló. Ezekben a telefonokban talán megvan minden, ami az embereknek kelhet, kíváncsi leszek mivel akarják még jobban csábítani az embereket. Beszélnek valami 64 bites rendszerről is. A note 4 még nem az ugye?

Aki kicsit ért a telefonokhoz kérem segítsen dönteni. Nem célom vitát indítani Sony vs Samsung címmel, de mindenki véleményét szívesen olvasom. Akinek ilyen telója van leírhatná, h miért szereti, miért kevésbé.

Amúgy nem tudom...; z3 helyett tulajdonképpen vehetnék z2-t is, mert túl sok különbség nincs. Sőt a Z1 compact is szimpatikus, bár nem phablet. Lehet le kellene mondanom a méretről, beérni a z1 compacttal, és félre tenni a pénzt :D


Előre is köszönöm mindenkinek, aki segíteni próbál!



2015. júl. 27. 16:28
 1/4 A kérdező kommentje:
még ennyit, h a note 4 hangszórója ha jól tudom hátul van, fektetve tompulhat a hang. A Z3 dual hangzással rendelkezik? Talán jó dolog az a sztereó hangzás.
2015. júl. 27. 16:39
 2/4 jancski ***** válasza:
Ha már ez a kétt telefon érdekel akkor inkább z2 vennék kb ugyanaz mint a z3 de jóval olcsóbb.Na kijelző note4 szebb,üzemidő sony,kamera note4,rendszer sebességes sony stabilabb és talán gyorsabb is mint a note4, mivel a note 4-ek majdan dupla annyi pixelt kell mozgatni mint a sonynak de hardverben meg nem sokkal erősebb mint a sony.
2015. júl. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 jancski ***** válasza:
Ja a 4k ha jól tudom a Samsung telok max 5 percig enged videót fel venni,míg a sony ezt nem korlátozza ezért vagyis azzal addig veszel videót amíg túl nem melegszik
2015. júl. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem note 4-em van és igazából semmi problémám vele. Megjelenés óta használom. Az 5.0 óta nincs szaggatás.

Haveromnak z2-je van. Ő is meg van vele elégedve, talán annyi a problémája vele, hogy mindig össze töri a hátlapi üveget. A Note 4-nel a fém keret pedig bemattul. Több gond nem igazán van vele. Azt is vedd figyelembe, hogy szükséges-e a cserélhető akku.

2015. júl. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!