Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G3 tényleg melegszik és akad?

Paca001 kérdése:

LG G3 tényleg melegszik és akad?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik az a telefon, tényleg vannak bajai?

Más telefon igy 90k környékén?



2015. júl. 28. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem akad és melegszik.Páromnak ilyen van,és imádja.
2015. júl. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minden telefon melegszik, csak az nem mindegy mennyire gyorsan és mit nevezünk melegnek, ez ugye relatív. De minden snapdragon 8xx melegszik, tapasztalat. De amíg mondjuk egy G3 nem annyira, addig egy HTC One jobban, míg a Z2 nagyon (ez biztos). Egy iPhone is nagyon melegszik.

Nem rossz telefon a G3, 90-ért nagyon jó. De akadnak vetélytársak a kínai piacon (OnePlus) ami ugyancsak jó. Ha a G3 tetszik, azt vedd, rosszul nem jársz. Egy biztos: a melegedést nem kerülöd el (igen, langyosodás is melegedés másoknak, ezért mondtam, hogy relatív ez a szó).

2015. júl. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A komoly melegedésre gondoltam, ami már már forró, most egy huawei ascend mate-m van, az már megégetett párszor.

Játékok alatti teljesitménye jo?

2015. júl. 28. 20:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Végul is Qhd ezért gyengèbb a proci ereje. Játékra jó szerintem microlaggok ritkán vannak de inkább a menüben voltak de persze javították.

Énis ien telefont fogok venni és szerintem nagyon jó.

2015. júl. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!