Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok videót nézni?

Miért nem tudok videót nézni?

Figyelt kérdés
Van egy 1 hónapos samsung telóm. Idáig akárhova fel mentem vele a netre wifivel (online film, indavideó,stb),mindig meg tudtam nézni akadás,és gond nélkül. De ma viszont semmi. Hiába kattintok a videóra, csak kéken ki jelölődik egy pillanatra, és semmi nem történik, nem indul el. Mi lehet a gond? Mit lehet tenni ellene?
2015. júl. 31. 21:47
 1/1 anonim válasza:

Szia, nem tudom mi lehetett a probléma, de hogy írtad az indavideót, gondoltam muszály válaszolnom, pont tegnap előtt, nekiálltam nézni egy sorozatot, egyszercsak nézném egy másik részét és akárhogy próbálkoztak, nem akart rámenni a nyílra, tudod hogy elinduljon, arra a háromszögre, nemtudom a nevét...tök ideges lettem, sokszor frissítettem az oldalt,de ezekszerint valaami baj lehetett a weboldallal 😨😨 nekem tegnapra már megjavult. Remélem tudtam segíteni

UI: én is indavideót használok

2015. aug. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!