Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG g4 vagy galaxy s6?

LG g4 vagy galaxy s6?

Figyelt kérdés

Jelenleg módomban áll tényleg egy jó készüléket vásárolni ez a kettő érdekelne leginkább.

Galaxytól csak az akkumlátor üzemideje tart vissza.

Ha valakinek van személyes tapasztalata a két telefonnal kapcsolatban leírná nekem?

Teszteket néztem,de a ti véleményetekre lennék kíváncsi.


2015. júl. 31. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
iphone 6
2015. júl. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon jó kérdés. Mindkét telefon nagyon jó, ez biztos. Az Lg g4 kamera szempontjából mindent visz. Véleményem szerint az Lg g4 kijelzője is jobb, mint az s6-é. Viszont a snapdragon 808 gyengébb az S6-ban lévő exynos 7420-nál. További extra az s6-ban au ujjlenyomat olvasó.

Én a galaxy s6-ot választanám, a némileg nagyobb teljesítmény miatt. De kinek mi fontosabb.

2015. júl. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
szerintem g4.... komolyan... tanácstalan vagyok amúgy... :D megjósolni sem lehet melyik fogja megérni hosszú távon
2015. júl. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

iphonok nekem nem igazán jönnek be.

Talán megvárom mire beérkezik a honor 7 azzal is meglennék elégedve :$

2015. júl. 31. 22:47
 5/11 anonim ***** válasza:

szerintem válassz belső és külső kinézet alapján...jobbat nem tudok. nagyon nehéz dönteni.

nekem pl mind a két telefon tetszik. és talán egy nagyon kicsit az s6 felé húz a szívem.

2015. júl. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Smittes ***** válasza:
Először is tisztázd magadban, hogy mire használnád, utána kérdezd meg ugyanezt. Látatlanban G4-et mondanám, de nem tudom neked mi a fontos.
2015. aug. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A gyorsaság es az uzemidő h ne keljen nap végén töltögetni jo kamera ill.döcögès mentes felület
2015. aug. 1. 11:01
 8/11 anonim ***** válasza:
G4 nagyobb kijelzője miatt jobb aksi, (3000 mah még az S6-é 2550 de mivelmind kettő QHD-s felbontással rendelkezik egyiksem foglya olyan jól bírni) és még jobb kamera nem akadozik az már teljesen mindegy hogy 8 magos vagy 6 magos proci úgyanúgy 3GB ram cserélhető aksi! És még van pár extra ha megnézed az LG G4 bemutatóját: https://www.youtube.com/watch?v=xkNFTItjWpE
2015. aug. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Most valamelyik nap nyomkodtam kicsit haverom s6 ját

Nagyon bejön de olyan gyorsan merül:( és nagyon bénán néz ki a kiálló kamera.Ezen kívül nagyon komoly szerekezet.

Szerintem maradok g4 nél.Meglátjuk mennyire lesz bejövős a fekete bőrhátlap.

2015. aug. 1. 15:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne a fekete bőr hátlapon múljon! Menj el a media markt-ba és próbáld ki! Meg tudsz nézni mindent milyen fogásra milyen gyors stb!
2015. aug. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!