Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A legcsúcsabb telefonokból...

A legcsúcsabb telefonokból miért hagyjálák ki a xenon vakut?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy Xperia z3at és sajnálattal veszem észre hogy benne sem található xenon vaku(tudtam hogy csak mobilfény van benne akkor is amikor még nem vettem meg). .ugyanúgy mint a többi csúcskategóriás telefonokban... Van egy k800i telefonom ami már 8 éve megvan, jóval régebbi és elavultabb telefon de legalább igazi xenon vaku van benne!Vajon miért hagyják ki a gyártók a xenon vakut a legcsúcsabb készülékekből?
2015. aug. 2. 12:04
 1/4 A kérdező kommentje:
*hagyják
2015. aug. 2. 12:05
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert harapja az akkut.
2015. aug. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor tegyenek bele erősebb akkut.. :S ezen sztem be múljon mert ha xenon vaku lenne az új csúcstelókban akkor sokkal szebb képeket csinálna éjjel és nem mosódna el a kép sosem...a k800i-m vakuja a forgó ventillátort is úgy fényképezi le mintha állna...a mobilfény nem tud ilyet :/
2015. aug. 2. 17:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tennének bele erősebb akkut, akkor nem lenne nyolcszáz töltés egy év alatt és nem menne tönkre olyan hamar,mert nekik az az üzlet, ha hamarabb veszel másikat.
2015. aug. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!