Lumia vagy Android?

Figyelt kérdés

2015. aug. 4. 14:10
 1/8 anonim válasza:
78%
Lumia. Használtam androidot is, de Örülök, hogy megszabadulhattam tőle :)
2015. aug. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Lumia. Korábban nekem is android -om volt. Csak azt sajnalom hogy nem váltottam korábban.
2015. aug. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Az android egy mobil operációs rendszer. A Lumia meg egy Nokia/Microsoft mobiltelefon termékcsalád. Ennek így semmi értelem.

Egy wp vagy android kérdésnek több értelme lenne, de azt már milliószor megkérdezték, no meg kinek a pap kinek a papné.

2015. aug. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%
hármasnál a pont.
2015. aug. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Lumia = Windows (Phone), tökmindegy. A lényeg, hogy ~60 ezer forint alatt kizárólag Lumia, afölött már lehet normális Androidosat is kapni (csak ritka mint a fehér holló), szóval utána már kinek mi tetszik. De én felsőbb kategóriában is Lumiat vennék már.
2015. aug. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14%
Androidból is van olyan ami simán felveszi a versenyt a windowsal.
2015. aug. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Norbi658441 ***** válasza:
Aki keveset szeretne költeni a telefonra,az Lumia.Aki többet szeretne költeni,az Android.És akinek meg sok a pénze az meg Ios
2015. aug. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

# 7

Ez sem igaz így...

Aki többet szeretne költeni, miért ne vehetne mondjuk 930-at?

Én úgy mondanám, hogy az olcsóbbak között csakis WP.

Feljebb már szimpátia kérdése hogy WP vagy Android, mindkettőnek vannak előnyei és hátrányai. Vagy akár iOS, mindenkinek a saját szájíze szerint.

2015. aug. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!