Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megrepedt a mobiltelefonom...

Megrepedt a mobiltelefonom kijelzője, de a kép az tökéletes, csak néhány helyen nem érzékeli az érintést vagy kb 10 másodpercig kell nyomni mire érzékeli. LG G2 a telefon?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy tényleg ki kell cseréltetnem az egész kijelzőt vagy mit 35 ezerért vagy elég, ha veszek hozzá egy érintő panelt 7 ezerért? egy ilyet: [link]
2015. aug. 4. 15:11
 1/6 anonim válasza:
Szerintem kijelző cserés, de egy szaküzletben biztos megtudják neked mondani pontosan.
2015. aug. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég érintöt venni és azt cserélni. Ha esetleg GYMS megyei vagy, szívesen megcsinálom.
2015. aug. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a szaküzletben azt mondják, hogy az egészet ki kell cserélni, mert hogy gyárilag egybe van. De akkor miért árulnak külön olyan érintő panelt ami nekem megrepedt?
2015. aug. 4. 15:29
 4/6 A kérdező kommentje:

a kép is teljesen tiszta meg minden, csak az érintést nem érzékeli jól mindenhol. inkább az olcsóbb megoldást akarnám


utolsó válaszoló: Szabolcsi vagyok

2015. aug. 4. 15:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom, akkor nem tudok segíteni.

Lehet, hogy csak érintöt nem gyártanak gyárit, csak LCD-vel együtt, bár nem hinném. Azért mondhatta, mert egy érintöt csrélni sokkal macerásabb, mint komplett LCD-t. Arról nem beszélve, hogy nagyobb a haszon, ha komplett kijelzöt cserél.

2015. aug. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
akkor rendesen le akarják húzni az embert :O
2015. aug. 4. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!