Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az elég ok garnciáztatásra...

Az elég ok garnciáztatásra hogy gyorsan lemerül a telefonom?

Figyelt kérdés
Van egy Vodafone Smart 4FUN készülékem, és reggel kb 5-6 órakor le a töltőről és most fél hét előtt pár percel csipogott hogy lemerült, tegyem fel tölteni... És napközben hozzá sem nyúltam, le volt rakva az asztalra és most csak arra lettem figyelmes hogy csipog mert éhes...

2015. aug. 4. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor. Ha nem az alkalmazasaid szivjak le. Tedd ujra a rendszeret ha akkor is gyorsan le merul akkor akar vissza viheted. De figyelj ra hogy akkumlatorra 1 ev gari van.
2015. aug. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bármelyik alkalmazás leszívhatja vagy csak az amit nem zártam be és fut a háttérben?
2015. aug. 4. 18:43
 3/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Saját magától is lemerülhet ha olyan helyen van, ahol pl az előnyben részesített mód nem stabil (pl 4G vagy 3G), és folyton átkapcsolgat másik módra. Én pl most voltam pár napig más helyen, ott képes volt a telóm fél nap alatt simán lemerülni, itthon meg ugyanolyan használattal 2 napot bír. Sőt itton a wifi is be van kapcsolva, ott még a mobilnet is ki volt, akkor is.
2015. aug. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A Wifi nem meríti olyan gyorsan, azzal napokat kibír, de viszont valami adatkapcsolót állítottam rajta és azóta a térerő jelen ott van hogy 3G vagyis ez hogy H+ és ezmellett a térerő jele villog egymás tetején két háromszög, az egyik le a másik felfelé mutat...
2015. aug. 4. 18:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt kapcsold ki! Az a mobilnet. Az pénzbe kerül. És sok aksit fogyaszt.
2015. aug. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!