Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom a tabletemet...

Hogyan tudom a tabletemet hogy ne androidos lehyen hanemmwindows xpnvagy windows7? (De nem Launcherre gondoltam) hanem az egész operációs rendszert meg akarom változtatni

Figyelt kérdés

2015. aug. 5. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:
sehogy
2015. aug. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nem sehogy, mert az ismerősömnek az egyik haverja a tabletját android 4.0.0ról windows 7 ultimatera telepítette! És nagyon jó. Csak nem árulja el hogy hogy csinálta! És én is szeretnék rá jönni.
2015. aug. 6. 00:01
 3/7 Jófej:D ***** válasza:

Ha sikerülne is akkor nagyon nagyon nagyon[...] nagyon lassan futna. Youtubeon vannak fent róla videók.

Az ismerősödnek a haverja valószínűleg becsapott/megviccelt és az csak egy androidos alkalmazás

2015. aug. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Jófej:D ***** válasza:
Kicsit kétértelműen fogalmaztam úgyhogy mégegyszer: lehetséges futtatni, youtubeon vanna róla videók.
2015. aug. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm :)
2015. aug. 6. 09:52
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

Az összes YT-os videó kamu!

ARM-ra nincs desktop windows!!!

Biztos indítasz egy varázsprogramot, aztán hiphop ott a windows az android-os tableteden, senki nem jött még rá erre, csak a haverod, az meg nem akarja elmondani, mert szereti látni, ahogy főlsz a levedben... :D S ilyenekkel haverkodsz? Ez nem haver...

Teljesen nyugodjál meg, kedves kérdező. Nem fogsz tudni windows-t telepíteni a tabletedre! Ahhoz windows-os tablet kell, már egész korrekt áron lehet vásárolni, mi több Kínából már borzasztóan, pofátlanul baráti áron lehet vásárolni. Vegyél egyet, s dugd az óra alá a haverodnak, sőt vegyél egy dual boot-ost, s utána mondd el az árát, s mondd azt, hogy az Aldiban vetted.

2015. aug. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Jófej:D ***** válasza:

Nem az összes kamu. Emulátorban én is futtattam már windows 98 és 95-öt. Pl ez sem kamu: [link]

Vannak kamuk is persze: Change my software 8- nekem nem működött, de 98% hogy átverés.


Viszont ezek tényleg csak dísznek jók, szóval használható nincs...

2015. aug. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!