Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Z2 telefonomat sony szerviz...

Z2 telefonomat sony szerviz javította elképzelhető hogy összegányolták?

Figyelt kérdés

Sziasztok egy beázás miatt a sony szerviz előlapot kijelzőt cserélt a telefonomban.ÉN nagyon vigyáztam rá.

Hajszálkarc mentes volt mikor odaadtam nekik.

Elképzelhető hogy mikor visszakapom össze lesz cseszve?

ahogy kibontják a dolgokat belőle?

Bátyám g3 jának eltörték a két sarkát ilyen kijelzőcserénél és látszik rajta a szerelés nyoma.


2015. aug. 6. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Hallottam már olyanról, hogy törötten adták vissza Stb, és letagadták, de a gyári szervizben kitöltessz egy papírt, amin a telefon átadáskori állapota is rajta van, és annak az átvételkor is olyannak kell lennie.

Szerintem gyári szervizben ritkán fordul elő ilyesmi.

2015. aug. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

öm a telekom küldte fel gariba a sony szervizbe.

Én nem tudok róla hogy írtunk volna állapotáról is valamit.

2015. aug. 7. 06:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Érdekes...

Én eddig ha telefont ha gépet javíttattam, adtak egy papírt, amire rá volt írva, hogy igazolom, hogy újszerű állapotban leadtam. Utána meg aláírtam, hogy ugyanabban át is vettem. Szval gondolom hogy ha nem úgy nézett volna ki mint az átadáskor akkor nem lettem volna köteles abban az állapotban átvenni.

2015. aug. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kicserélték a készüléket vadiújra de túl szép is lenne ez az egész.

MErt nem tölt.... nem lehet feltölteni mehet szépen vissza megint a szervizbe

2015. aug. 7. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!