Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kínából származó Lenovo...

Kínából származó Lenovo telefonra hol tudok szoftvert rakatni?

Figyelt kérdés

Van nekem egy Kínából rendelt Lenovo telefonom,amire szeretnék szoftvert rakatni,de eddig sehol nem vállalták. Még a hivatalos szerviz is azt mondta,hogy EU-n kívüli telefont nem vállalnak (habár nem értem,hogy miért...?),1-2 telefonos boltba szintén azt mondták,hogy nem tudják megcsinálni.

Valakinek van ötlete,hogy mit lehet ilyenkor csinálni,mert kitöröltem egy gyári vírusirtó programot,azóta hibát ír ki.


2015. aug. 8. 09:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
sehol..
2015. aug. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
csinálj egy hard resetet talán visszaáll alapra
2015. aug. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De kitöröltem a programot,így nem fog tudni alapra visszaállni már....
2015. aug. 8. 09:53
 4/14 anonim ***** válasza:
Recovery-ből csinálj egy factory resetet, ahhoz nem kell hogy elinduljon a rendszer
2015. aug. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Azt hogyan kell? Mert nyomtam egy hard resetet és mikor bejött a menü ott volt olyan lehetőség,hogy "Reboot" rányomtam,de sajnos továbbra is kiírja a "Security problem" felíratot.

Az a baj,hogy a rootoltam és úgy töröltem egy egyszerű vírusírtót,ami alapból vlt rajta,de több embert megkérdeztem,hogy törölhetem-e gond nélkül,mindenki azt mondta,hogy persze,nincs jelentősége. Olyan értelemben nincs,hogy működik a telefon,viszont állandóan a képernyő bal alsó sarkában van egy logo,hogy "security problem".

A szervíz szerintem meg tudná csinálni,de ők EUn kivüli telefont nem javítanak,még ha fizetős sem!!!De hogy miért,arra nem tudtak/akartak válaszolni....

2015. aug. 8. 10:17
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez a hátránya a nem EU régiós telefonoknak.. én tuti nem rendelnék onnan.. amíg müködik addig nincs gond, na de utána lehet kidobni, vagy elküldeni kínába stb..
2015. aug. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem reboot-ot kell nyomni, hanem wipe data, vagy ilyesmit... persze bukni fogsz minden adatot képet, telefnszámokat, de elvileg utána újratelepül a rom
2015. aug. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
az aliexpress és társairól rendelt lenovok 99%ban nem lenovok, hanem hamisítványok
2015. aug. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Már miért ne lenne Lenovo,mire alapozod ezt? Lenovo az egész menü az egész szerkezet úgy ahogy van hülyeséget ne írjál már.

Majd a kínai telefont is kínaiak hamisítják mi????

Egyébként én eddig mindig itthon vettem telefont a T-mobiltól átlagban 100-120e körül,de már megelégeltem,hogy max 2 évet bír ki mindegyik,de akkor már valami baja biztos van.

Most inkább rendeltem kintről telefont jóval olcsóbban és így kb. 20e-el olcsóbb mint itthon ugyan ez a telefon.

Szervizbe sosem vittem egy telefonomat sem,arra nem alapozok.....

2015. aug. 8. 18:40
 10/14 anonim ***** válasza:
Belépsz Recovery-be, ott nyomatsz egy Wipe Data Factory resetet és olyan lesz mint új korában
2015. aug. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!