Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z1 Compact telefon...

Sony Xperia Z1 Compact telefonom egy frissítés után nem kapcsol vissza. Tippek?

Figyelt kérdés

Sony Xperia Z1 Compact telefonom van már lassan egy éve,és minden hónapban kijön egy új frissítés az Update Center-en,amit max fél óra alatt WiFivel le is töltöttem eddig mindig.Tegnap azonban nem tudtam felcsatlakozni,mert valamiért nem olvasta be a hálózatunkat,ezért gondoltam számítógépről csinálom meg USB kábelen keresztül.Az elején ment is minden,úgy csináltam mindent ahogy azt az utasítások írták,de amikor a letöltött frissítés próbálta áthelyezni a telefonra,azt írta ki hogy nincs internet kapcsolat és megszakadt,- pedig volt internet,és fogta magát a telefon és kikapcsolt.Azóta hiába próbálom bekapcsolni,csak vörösen villog fent a led,és csak annyit ír ki hogy 'Sony Xpera',majd elsötétedik a kijelző.Ezt elismétli kb. háromszor és utána már csak a led villog.Esetleg ötletek hogy hogyan kéne megcsinálni? Találtam pár segítség videót Youtube-on,de azok közül egyik sem működött,mert amikor a frissítést akarja áttölteni,akkor megszakad az egész.

Köszönöm a válaszokat előre is.Természetesen a telefont hétfőn viszem be szervizbe,de addig nagyon nagy szükségem lenne rá.



2015. aug. 8. 09:53
 1/2 MarokitySzabolcs válasza:
Próbáltad, hogy töltőre rakod? Nem gépről, hanem tápról. (amit ugye kaptál hozzá) Én is amikor frissítettem Lollipopra, kiírta ezt, csak nem ezt csináltam, én is megijedtem, de működik!;) Tehát próbáld meg ezt, ha nem működik, irány a szervíz!
2015. aug. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod,sajnos nem működött sehogy sem,így már szervizben van:)
2015. aug. 12. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!