Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az a factory unlocked?

Mi az a factory unlocked?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni egy Iphone 5s-t,az ebayről lehetőleg, és oda van írva, hogy factory unlocked.Tudok angolul,nem az a problémám de ez mit tartalmaz magában?Jó vagy rossz, van-e hátránya vagy sem, és mit csináltak a telefonnal.Olcsóbban szeretnék venni Iphone-t nem 200.000 ezerért..Ha tudtok jó heyleket ahonnan biztonságosan tudok rendelni akkor jó lenne a segítenétek.

2015. aug. 8. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyárilag független
2015. aug. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vagyis? Mi az hogy gyárilag független?(bocsi h béne vagyok de ezekbe a dolgokba nem vagyok okos) És köszönöm a válaszodat!
2015. aug. 8. 12:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik szolgáltató kártyáját elfogadja, nincs lekorlátozva. Gyárilag függelten meg azt jelenti, hogy nem Béla a sufni pincében függetlenítette illegálisan, hanem a gyártó cég így dobta piacra.
2015. aug. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem Amerikából nem érdemes rendelni, mert a hálózat is más amit használnak, meg megy rá még vám+áfa drágábban jön ki mint itt megvennéd.
2015. aug. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Tehát akkor megéri ha jól értem
2015. aug. 8. 12:59
 6/8 A kérdező kommentje:
De vannak 110-90 ezer között is.Azért arra nem megy annyi hogy vám meg minden cucc hogy lényegesen drágább legyen szerintem
2015. aug. 8. 13:03
 7/8 anonim ***** válasza:
europaira nem ,viszont amerikábol küldötre igen ,
2015. aug. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tesokam, ne hidd azt hogy itt Magyarorszagon mindenki hulye aki iPhone-t vesz, es te megtalaltad hogy hogy tudsz felaron rendelni. Amerikabol erkezo termekekre VAM es AFA. Szamoljal. Nem azert kerulnek itthon ennyibe az iPhone-ok mert mindenki rohadt nagyot akar kaszalni vele, hanem azert, mert legalisan behozva ennyi a vege.
2015. aug. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!