Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg G2 mini képernyőzár kérdés...

Lg G2 mini képernyőzár kérdés (? )

Figyelt kérdés
Sziasztok g2 minim nem engedi hogy ne legyen képernyőzáram, meg azt sem engedi hogy sima húzással vagy knock codeval oldjam fel. Azt írja valami adminisztrátor letiltotta ezen funkciókat. Mi ez? Szoftvert frissítettem, azóta nem engedi.....
2015. aug. 9. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Használd a remote call alkalmazást. Gondolom van rajta, mert azt gyárilag telepítik. Azzal ingyen kapcsolatba tudsz lépni lg-s szakemberekkel, akik valószínűleg meg tudják oldani a problémát.
2015. aug. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem is ez volt a g4-en és a tanúsítványoknál kellett törölni az előzményeket, mert volt valami, amit elfogadtam előzőleg és ez tiltotta a többi korlátozási módot:


Beállítások/Biztonság/Tanúsítvány kezelése/Tanúsítványok törlése

2015. aug. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönööööööööööööm *-* végre!
2015. szept. 14. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!