Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Power Bank Vakoss 2000Mah...

Gáb185 kérdése:

Power Bank Vakoss 2000Mah Zielony (TP-2561E) Vésztőltő Honnan tudom hogy 100% -ra feltöltőt, , ,? Pirosan világít most is tőlt Amikor ki próbáltam bedugttam, a gépbe és kipróbáltam Ment Úgyan úgy kell feltőlteni mint a telefon aksit

Figyelt kérdés
Power Bank Tőltő akku

2015. aug. 10. 19:38
 1/2 Neuhauser László ***** válasza:

Gondolom a dobozában volt egy papírvecni, na ezt nem ártana áttanulmányozni

Ebben le van írva, hogy töltés alatt, feltöltött állapotban és merítés (eszköz töltése) alatt milyen jelzések láthatók rajta


Pl az enyémen 4 darab LED van, ezek a töltöttséget jelzik, illetve villognak, amikor töltöm az akksit

Másik töltőnél egy LED volt, ez piros volt töltés alatt, és zöldre váltott ha feltöltött

Eszköz töltésekor pedig narancsszínű volt


Megint másik csak egyszínű LED, ez világított töltés alatt, illetve akkor is ha eszköz volt rádugva

Teljesen feltöltve kihúnít a fénye, illetve ha lemerült akkor is

2015. aug. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Es, miota toltod, 5 perce? Orak alatt szoktak ezek feltolteni, az enyem pl. pirosan vilagit, amig tolt, utana atvalt kekre. Van olyan, ami siman csak elalszik, amikor kesz van.


Turelem...

2015. aug. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!