Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonválasztás? Várjak vagy...

Telefonválasztás? Várjak vagy ne várjak?

Figyelt kérdés

Szeretnék telefont venni egy jó ideje(december óta). Anno az S4 mini volt a nagy szerelmem,de nem vehettem meg annyi pénzért(70). Aztán márciusra végül sikerült a határt feljebb alkudnom,választhattam 70ig telót,viszont S4 mini kifutott. Eldöntöttem,hogy tényleg kétszer körüljárok minden telefont,ami szimpatikus. Nem kellett volna,hisz a telefont szimpátia alapján választó énemből telefont adatok alapján választó emberke lett. Azóta minden telefonnal van kifogásom,van 1-2 darab,amin gondolkodom. Sajnálok ennyi pénzt egy telefonért,viszont szeretnék telefont. Szerintetek megéri várni őszig,hátha jön a középkategóriába(70ig) valami jó telefon?? Vagy csak csúcsmodellek jönnek??

Azt sem szeretném,hogy most várakozom itt őszig,és akkor meg megveszem azt a telefont,amit most,augusztusba is meg tudtam volna venni.

Amin gondolkodom,az a Lumia 735,a G2 Mini,és esetleg az Ace 4.

Ha valakinek van valami tapasztalata ezekkel kapcsolatban,azt nagyon megköszönném ha leírná!

Szeretnék valahogy választani nagy nehezen,ma pl. meg is vehetném,csak azt nem tudom,hogy mit,és mikor!


2015. aug. 11. 09:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
0%

Nem ertem miert nem veszel iPhone-t.


Az android meg a windows phone mind kivetel nelkul egy kupac sz@r, sajnos nagyon sok esetben nincsenek az emberek informalva hogy letezik igazi telefon is a vilagon.


Ja, ha most azt mondod hogy draga, akkor gondolkodj igy: ha nincs 140-em egy igazi szuper telora akkor kidobok 70-et egy kupac sz@rra ?

2015. aug. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
36%
Ace 4 et vegyél vagyis ne lumiát mert barátomnak az van és nem tud eltájékozodni benne semmiképp ne vegyél nokiát az ace 4 meg jol mnéz kiés könnyü kezelni vegyél ace4 et
2015. aug. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
Iphone egy szaar ne vegyél nem éri meg hidd el aba se klehet eltájékozodni apámnak iphone 6 ja van és megbánta érte a pénét vegyél htc t vagy samsungot a 2 klegjobb iphone meg nokia egy szar
2015. aug. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Aki buta az egyikben sem tud tajekozodni. Lasd fennebb valaki a Nokiaban nem tud. Nezopont es megszokas kerdese.


Egyebkent az iPhone-nak van a legjobb menuje a vilagon, nem hiaba Amerikaban volt tervezve, nem Kinaban :-)

2015. aug. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
bármit de ne iphone nem éri meg nagyon nem a legjobb htc one m8 én is oyat akarok jobb mint az iphone levázolom miért :az iphonenak jo kamerája de a képerbyöének a felét tölti ki kép htc val ellenmbe jo kamera teljes kép aztán :az iphone képernyöje kicsi a htc ugyanolyan hosszu mnint az iphone de a érintö képernyöje sokal hosszabb látod az iphone 6 és a htc one m8 összese lehet hasonlítani iphone szar htc m8 a jo vegyél olyat 118 000 ft kb egy m8 wegy iphone meg 200 000 látod pénzkidobás rgy iphonért ja és külön töltöt és csatlkaozot kell hozzá venni hála az iphonak szoval a legjobb telefon a htc one m8 vegyél olyat megéri
2015. aug. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

1# és aki nem vesz 200ezerért IPhonet,az inkább ne is telefonáljon,netezzen,fényképezzen akkor,vagy mi??

Az,hogy nem kell IPhone,nem azt jelenti,hogy nem tudnám megvenni. Hanem teljes egyszerűséggel nem veszem!


2# Köszönöm!

2015. aug. 11. 09:37
 7/30 anonim válasza:
látod enyi érvem van az m8 mellet a gyerek megse tdta közeliteni azt a mennyiésget amit én ja és az iphone menüje szar nagyon szar a legrosszab a villágon papi ezt szivtad ha ea gyerek képes iphonet venni akkor nagyon hülye vegyél htc best a legjobb több érvem is van
2015. aug. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem LG G2 minim van es nagyon jol futnak rajta a jatekok viszonylag gyors es csak ritkan fagy le a kamera viszonylag jo ugyhogy szerintem az a legjobb ebben a kategoriaban
2015. aug. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
kérdezö nem igazán értem ki mellet állsz de ha az iphone melet állsz akkor nagyon hulye vagy xD lg s gyerek lg m nem volt de nem hallotttam rola roszat tehát ami szoba jöhet : lg samsunk és htc one m8 megsugom (htc obne m8 a legjobb)
2015. aug. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Zedricht válasza:

7#

Rohadt sok erved van haver, kar hogy az osszes a kijelzo nagysagarol van meg a kamerarol, mikozben nem az a leglenyegesebb.

2015. aug. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!