Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone 8.1 gépre...

Windows Phone 8.1 gépre csatlakoztatása hogyan? Nem ismeri fel a gép.

Figyelt kérdés

Telefonomat akarom csatlakoztatni se sd háttértarnak se sehogy nem Ismeri fel csak kiírja h új ezköz és telepítsem a drivert ami számomra ismeretlen.

Továbbá.. Hogyan lehet saját csengőhangot, riasztohangot stb berakni? Sosem volt wp m nem találom Sehol


2015. aug. 11. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:

a) a gépnek fel kell ismernie micro usb kábelel ha összekötöd automatikusan

Ha nem ismeri fel akkor várj egy kicsit vagy használj másik usb portot


b) csengőhang beállitása: beállittások=>hangok


c) Ha saját csengőhangot akarsz berakni azt egyszerűen áthúzod a telóra

Tárold a telefon memórián mert az sd kártyát lévőt nem engedi berakni csengőnek csak ami a telón van

2015. aug. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kezdem érteni. Telóról csak fájlkezelővel lehet áthúzni ami nincs akkor marad a gép. Win xp -vel próbáltam lehet ezért nem ismerte fel? Van win7 is megpróbálom azzal is. Wp re jött frissítés jelezte a telefonom wifivel próbáltam frissíteni de 0%ról nem mozdul. Rámentem h frissítés de semmi. Ezt gépről meg lehet csinálni?
2015. aug. 11. 23:06
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem lett jó hiába rakom a telefon tárhelyére nem jelenik meg a telefonba akármelyik lehetséges mappába teszem.
2015. aug. 12. 00:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha sikerült csatlakoztatni a gépre akkor Windows phone- Phone mappa és nem az SD card-És a Ringtones mappába rakd. De csak 30 megabites lehet a csengőhang.
2015. aug. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jah és ha benne van a mappába és 30 megabitenél kisebb akkor a telefonon ott kell hogy legyen a csengőhangok között és betudod állítani.
2015. aug. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a csengőhangot a ringtones-ba (ne az sd-re) rakd, a képeket meg a pictures-ba

A programokat felejtsd el, csak on line tudsz rátölteni, átrakni nem

2015. aug. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért de nen ment 3 megás zenét nem tudtam beállítani. De megoldottam egy appal ami levág a zenéből és azt rakja abba a mappába amelyikbe kell úgy működik.

Köszi a segítséget!

2015. aug. 13. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!