Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van értelme, hogy iPhone 5s...

Van értelme, hogy iPhone 5s 16gb helyett 32gb vagy 64gb-osat vegyek?

Figyelt kérdés
A telefonra nem akarok játékokat telepíteni. Néhány nyelvprogram kell majd rá, szótárak, viber, skype és társai. Viszont szeretnék videózni és fényképezni. persze ha egy nap kemény videózással sem tudom megtölteni akkor jó ugyanis az nem megerőltető, hogy nap végén PC-re leürítsem a napközben összegyűjtött anyagot. Eddig androidot használtam de szeretnék váltani, ott úgy volt hogy a megadott memóriából valamennyit (400mb körül) használt a rendszer és a többit fel lehetett használni bármi egyébre(képek videók programok stb.). Nos arra lennék kíváncsi, hogy a 16gb-ból mennyit tudok felhasználni, mennyi ebből a rendszer, ha egyáltalán azonos partición van ezzel a 16gb-al. Valamint tapasztalatokat is írhattok, hogy nagyjából hány mb egy maximális felbontáson készült kép, 10 perc videó full HD-ben illetve hány mb 10 perc LEJÁTSZÁSI idő 720-as slow motion-ben. Köszi a segítséget.

2015. aug. 13. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
12 gigát tudsz felhasználni. és jobban jársz ha nagyobbat veszel..nem kell minden nap gépre rakni. kényelmesebb. és az ilyenek sokat foglalnak..
2015. aug. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, a 32 kell. A zenéidet, hang anyagaidat is erre kell rakni, plusz ugye azalkalmazásokat is. A 16-ból olyan 11-12 marad szabadon.
2015. aug. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem hallgatok mp3-akat.
2015. aug. 13. 22:23
 4/5 A kérdező kommentje:
800mb a hanganyag amit használok nyelvtanulásra, valamint androidon 370 mb-nyi programom van... zenét nem hallgatok telefonról
2015. aug. 13. 22:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Mp3-mat én sem hallgatok, de akkor elég lesz. Nem vagyunk egyformák, neked bőven elég a 10gb körüli érték. A zenét azt .waw formátumban értettem, ez 60-100mb között van egy 4 perces szám. Nekem 110-én nem tudom mennyi van, ez önmagában több, mint 10 giga, és meg jönnek hozzá képek, videók. Nekem ezért nem lenne elég. De ha neked tényleg csak fényképezni, videozni kell, elég lesz.
2015. aug. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!