Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megtudná valaki mondani, hogy...

Megtudná valaki mondani, hogy a telefonszolgáltató miért zaklat állandóan tarifacsomag váltással?

Figyelt kérdés

Azóta a vodafone-nál vagyok amióta Magyarországra jöttek. Flottás csomagban vagyok, eddig elégedett voltam vele. 1-2 éve azt vettem észre, hogy egyoldalúan módosítottak a tarifán. A teljes lebeszélgethetőséget is módosították, csak a fele beszélhető le, az is hálózaton belül. Mindenesetre egymás között ingyen beszélünk és 80%-ban egymás között beszélünk, így még mindig megéri nekem. 3 telefonomra 8-9000 Ft a havi díj. Április óta havi, viszont július óta heti rendszerességgel zaklatnak, hogy váltsak tarifát. Bizonygatják, hogy jobban járok. De én nem látom át azt amit lehadarnak nekem telóba és ezért nem módosítok. Ma is hívtak. Kérdésemre, hogy miért akarják, hogy váltsak, mindig azt mondják korszerűtlen csomag. Szerintem valami más van a háttérben, mert én még olyan szolgáltatóval nem találkoztam, hogy az ügyfele érdekeit tolja az élre a saját hátrányára. Szerintetek?

Csábítgatnak az interenet elérhetőséggel, de nekem nem kell, mert utálom az okostelefonokat és idegesítene az, hogy minden nap töltögetni kelljen. A mostani egy strapabíró hagyományos telefon 7-8 naponta töltöm.



2015. aug. 14. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg a honlapon, hogy mit tartalmaznak a csomagok (percdíj, lebeszélhetőség, kedvezmények), és csak akkor válts, ha találsz olyat, amivel jobban jársz.

Ha nem, és ragaszkodsz a mostanihoz, tiltsd meg, hogy reklámcélokból használják a telefonszámodat. Valószínű, hogy be kell menned, és írásban nyilatkozatot tenned, vagy a honlapon keresd meg, hol tudod módosítani a személyes adataidat (személyes fiók kell hozzá, gondolom, de Vodafone-éknál nem vagyok jártas), általában az adatvédelmi dolgoknál lehet beállítani. Onnantól viszont az első hívásnál közöld, hogy nem járultál ehhez hozzá, jogi következményei lesznek, ha tovább zaklatnak. Mivel ezekről a beszélgetésekről általában hangfelvétel is készül, többet nem fognak hívogatni.

Nyilván nem a te érdeked az első egy profitorientált cégnek sem.:-)

2015. aug. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Átnéztem a voda oldalát. Nem találok olyan részt, hogy letilthatnám a telefonos ajánlataikat. Viszont a Flottás résznek az árait sem látom. Csak a lakossági tarifák vannak feltüntetve.
2015. aug. 15. 09:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj be személyesen, így sajnos nem tehetsz mást. Mivel a telefonszám a saját személyes adatod, rendelkezhetsz róla, hogy mire használhatják, letilthatod a reklámcélú megkereséseket a szolgáltatód részéről is. Tájékozódhatsz a csomagokról is.
2015. aug. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!