Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung androidos tefonokhoz,...

Samsung androidos tefonokhoz, milyen szuper alapvető alkalmazásokat tudnátok javasolni? Amire feltétlenül szükség van?

Figyelt kérdés
Samsung androidos mobiltelefonokhoz, milyen szuper jó alapvető (feltétlenül szükséges) alkalmazásokat tudnátok nekem javasolni? Pld: Memória és sebesség gyorsító, felesleges fájl tisztító, vírus védelem, battery saver (akkumulátor kímélő), CPU hőmérsékletének minél pontosabb kimutatása "nem az akkumulátorét", CPU hűtése, stb. Jó ha minél kisebb az alkalmazás, és nem terheli nagyon a telefont. Én eddig Clean Master, CM Sedurity, Battery Coctor alkalmazásokat használtam, de szerintem megterhelik a telefont. A most letöltött Device alkalmazás nem tudom, hogy jó-e, mert szerintem az akkumulátor hőfokát mutatja. Mindenféle jellegű javasolt alkalmazás érdekelne. Köszönöm előre is.

#hőfok #Android mobiltelefon #CPU hőfok mérő alkalmazás
2015. aug. 14. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:

És valóban leterheli :). De nagyjából mind ilyen. Felesleges ilyen szarokkal telerakni a telefont. A RAM-ot rendben tartja, a neked felesleges cuccokat egy fájlkezelővel kitakaríthatod, ha túlmelegszik úgyis érzed, ha merül látod. Szóval felesleges szarok.

Ha néha rá akarsz nézni az alapvető dolgokra, akkor töltsd le a CPU-Z-t , az legalább nem fut feleslegesen a háttérben.

2015. aug. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!