Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung android telefonom CPU...

Samsung android telefonom CPU hőfoka 65 celsius fok. Milyen CPU hőfokot kimutató alkalmazást ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Véleményeteket, tanácsotokat szeretném kérni. Van egy pár hónapos Samsung androidos mobiltelefonom. Augusztus elejéig nem volt vele semmi gondom. Clean Master memória tisztító alkalmazást használom. Eddig a legnagyobb hőségben is jó volt a telefonom akkumulátor és CPU hőfoka. Viszont pár napja a Clean Master gyorsító részében ez van írva: CPU hőfoka 30 %-al túlhevült, 65 celsius fok. Próbáltam hűteni, 3 celsius fokkal csökkent. Néztem a Battery Doctor alkalmazásban, az akkumulátor hőmérséklete 34 celsius fok. Azóta állandóan magas a CPU hőfoka. Sokszor 55 celsius fok. Az akkumulátor hőfoka szerintem jó. A mobiltelefont a házból nem vittem ki, strandra sem. Kikapcsoltam, pihentettem a telefont éjszaka és még nappal is. Mikor visszakapcsolom a telefont pihenés után, akkor is rögtön legalább 55 celsius fok a CPU hőmérséklete. Elmondanám még azt is, hogy szinte csak az alap telepített alkalmazások vannak a telefonomon, tehát nincs túlterhelve a memória. Kíméletesen bánok a telefonnal, játékok sincsenek telepítve, képeket és videókat nem tárolok. Az eszközön csupán pár telefonszám van. Most is van 37 % szabad RAM. Szerintem ez jó. Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy mi a fentiekkel kapcsolatosan a véleményetek. Természetes az, hogy nyáron ilyen magas a CPU hőfoka, még éjszakai kikapcsolás után is? Mennyi a normális CPU hőmérséklet pihenéskor és használatkor? Még azt is szeretném kérdezni, hogy melyik androidos alkalmazás tudja kimutatni a legpontosabban a CPU hőmérsékletét megbízhatóan? (Tehát nem az akkumulátor hőmérsékletét.) Letöltöttem a "Device" alkalmazást, azt állítja, hogy a CPU hőfokát mutatja. Viszont a hőfok amit mutat, az akkumulátor értékével egyezik meg, tehát valami bibi van. Letöltöttem a CPU-Z alkalmazást is, ez már inkább hasonló hőmérsékletet mutat, mint a Clean Master. Szóval tényleg nem tudom mit tegyek. Vigyem a telefont szervizbe? Tudnátok nekem valami szuper jó ötletet írni? Köszönöm.

#hőfok #CPU #android CPU hőfokot mutató alkalmazás.
2015. aug. 14. 20:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Töröld le a Clean Mastert, szerintem az zabálja a procid
2015. aug. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!