Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vissza lehet hozni eltűnt,...

Vissza lehet hozni eltűnt, esetleg véletlen kitörölt képeket telefonról?

Figyelt kérdés
a képek a memória kártyán voltak, ez betelt, ezért lett véve egy másik, nagyobb. gépre fel lettek rakva a cuccok de mire vissza kerültek volna az új kártyára, el tűnt egy egész mappányi kép. elég fontosak ráadásul. gépen nincs. régi kártya nem lett leformázva,de ott sincs. ezt nem én műveltem, hanem a barátnőm, és azt mondja hogy lehet hogy véletlen kitörölte telefonon, a kérdés az hogy van e olyasmi androidos készülékeken mint a lomtár a gépeken, vagy valami hasonló. akármi amivel vissza lehetne hozni valahogy a képeket. válaszokat előre is köszönöm

2015. aug. 15. 23:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, nézz utána a google-ban:

"törölt adatok visszaállítása"


Linux Mint-el nekem sikerült az összeset visszahozni(abban gyárilag van ilyen), de gondolom te windows-os vagy, ezért közelebbit nem tudok írni.

2015. aug. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!