Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van-e valami hétköznapi...

Van-e valami hétköznapi módszer arra, hogy mobil vagy okostelefont esetleges lehallgatás ellen leárnyékoljuk? 1. használat közben;a sajátunkat, és 2. másét, használaton kívül levőt, mondjuk a zsebében.

Figyelt kérdés

Vagy nincs.?


Olyasmi, mint egyszerű beszélgetésre víz folyatása, vagy más egyenletes zajkeltés.



#mobil #okostelefon #használat #lehallgatás #árnyékolás #hétköznapi módszer #használaton kívül saját telefon #más telefonja
2015. aug. 16. 03:16
 1/7 anonim ***** válasza:

a víz csorgatása, vagy rádió bekapcsolása az nem lehallgatás, az csak a hallgatózási lehetőség csökkentése..ahogy a szomszéd néni szokta..

lehallgatás ellen nincs orvosság..ha be vagy kapcsolva, és bárkivel is kommunikálsz sim kártyával, akkor a szakszolgálatnak nem vagy ellenfél..

Ez a mobil feltalálása óta lehetséges..


használaton kívül vagy repülő üzemmódba teszed, vagy az akksit kiveszed..

az árnyékolás az akadályozza a te kommunikációdat is.


ha nagyon fontos beszélgetéseid lennének, akkor tudnád mit kell tenned..

2015. aug. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.


Bár igazából másra gondoltam, személyeskedés nélkül.


Pedig szerintem érthető, amit írtam. Talán, majd valaki más is jár erre.

2015. aug. 16. 16:55
 3/7 anonim ***** válasza:

nem szoktam visszamenni a kérdésekre, de látom az üzeneteimben, hogy még ott a kérdés...

nos, nekifutottam mégegyszer...


személyeskedés nélkül...légyszí, fuss nek a saját kérdésednek, akár többször is..

azt hiszem azért nem tetszik a válaszom, mert a kérdésből látszik, hogy nem is érted a technikai hátteret..

csak az marad, hogy bunkó vagyok, tehát kérem a piros pacsimat...


léccí...léccííí..

2015. aug. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as; nyilvánvaló, hogy nem értek hozzá, azért kérdeztem.


igazán nem kell tovább válaszolni, ha unszi a valami.


Tőlem várhatsz pirosat, 1.saját kérdésnél soha, 2.másénál csak rosszindulatúan kiugrónál "nyomom".

Mint ahogy válaszadáskor is fütyülök az elvártságra, nem érdekel. Mindegy, van, aki másmilyen.


Azért lehet, hogy van másnak más véleménye a kérdésemre, még ha nem is szakértő. Receptet is meghallgatnék csak úgy egyszerűen főzögető embertől, nem csak profi szakácstól.

2015. aug. 17. 16:11
 5/7 Neuhauser László ***** válasza:

Lehallgatás ellen nincs megfelelő módszer

Ha valaki lehallgat, akkor teljesen mindegy milyen háttérzajokkal kísérletezel, aki le bír hallgatni, az nyilván ki is tudja ezeket a zajokat szűrni


De miért is akarnának pont téged lehallgatni? És főleg ki(k) ?

2015. aug. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kösz.


Ha nincs, akkor nincs, úgy néz ki.

2015. aug. 31. 02:06
 7/7 anonim válasza:
tudom ajánlani a defesa.hu oldalon található terméket
2021. máj. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!