Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia m4 aqua típusú...

Sony xperia m4 aqua típusú telefonról vélemények?

Figyelt kérdés

2015. aug. 16. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
huawei p8 lite jobb én szeretem a sonyt de inkább a p8-at venném. Nem éri meg az árát.
2015. aug. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mukami Enikő válasza:
Nekem Sony Xperia M4 Aqua-m van, teljesen meg vagyok elégedve vele, sokáig bírja töltés nélkül, ha kisütöttük, a kamera szuper, könnyű kezelni, vízálló. 5.0 android rendszerével a közép kategóriába tartozik. Az ár nem feltétlen magas, Telekom oldalán 50.000 Ft.5"-os, kúcsit nagy, bár két hangszórója van, csak az egyik szól (de jó hangosan). A telefonhoz nanaSIM kell, ez kicsit hátrányos, ha normális SIM-ed van. A tárhely is kicsit kitolás, 8GB-vel kapod, de reblndszerfrissítés miatt 2-1,5GB-ra csőkken. Kártyafüggetlen, és bővíthető a memóriája, nekem semmi panaszom rá. Nem beszélnélek le róla. :)
2015. aug. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mukami Enikő válasza:
*nanoSIM
2015. aug. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 jancski ***** válasza:
Az árát nem éri meg inkább vegyél egy galaxy s4-et kb egy árban mozognak vagy.és sokkal jobb
2015. aug. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy a lényeg,hogy samsungot soha ne vegyél. Jó az M4 de én is inkább a p8lite-ot mondanám.
2015. aug. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!