Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezt én már tényleg nem értem!...

*Glissade* kérdése:

Ezt én már tényleg nem értem! Megint rossz a telefonom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Előzmény:

A telefon beázott. Három napig szárítottam. Bekapcsoltaméstökéletesen működött (kamera, wifi, hangszoró stb.)

Kettő napig használtam, töltöttem, telefonáltam vele stb.

KIkapcsoltam pihentetni (mégis csak beázott telefon) és NEM KAPCSOL VISSZA!!!!


Nekem ebből már elegem van! Valaki mondja meg mit tegyek? Miért nem kapcsol be? Nem víz nyírtaki, mert előbb még jó volt!


2015. aug. 17. 02:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen telefon? típus? Recovery van rajta?
2015. aug. 17. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem a víz, a rozsda.. :)

Nekem van 1 note 2-m, amit kidobtam a szakadó esőbe, kb 2 órán keresztül nem akart működni, utána semmi baja nem volt. Azóta használom 2. Telefonnak, mert váltottam. Semmi baja nincs.

2015. aug. 17. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sony Ericsson ST25i


Ez is működött még tegnap, de ma már nem:(

2015. aug. 17. 11:51
 4/5 A kérdező kommentje:
Be fog még kapcsolni valaha, vagy vágjam ki a kukába?
2015. aug. 17. 11:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Az már kuka. Nem szabad bekapcsolni, hagyni kell száradni utána meg elvinni olyan helyre, ahol helyre tudják hozni. De annak annyi, az már kuka.
2015. aug. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!