Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem kapcsol be a samsung ace...

Yrop kérdése:

Nem kapcsol be a samsung ace 3-am most mit műveljek?

Figyelt kérdés

Voltam olyan hülye hogy 1%-ig szarakodtam vele majd aztán kikapcsolt de olyan sokáig mutatta a T-home feliratot hogy beszarsz...gondoltam minden oké fel dugom töltőre vissza szál az élet belé...hát nem.Próbáltam gépen meg konektoron is de semmi élet jel :(,kivettem az akumlátort,majd vissza,szerelőhöz mégse akarom elvinni mert hát én is férfi vagyok és vannak rajta olyan cuccok amiket mégse akarnék másnak megmutatniXDDD amiért nagyon fel szeretném ébreszteni a telóm az hogy még van rajta 1 rakás fontos dolog amit még nem mentettem le a gépre

szóval most mit müveljek hogy újra tudjam éleszteni a mobilom?



2015. aug. 17. 09:19
 1/4 *Glissade* válasza:

Az enyém sem kapcsol be. :(

Majd írd meg mivel sikerült feléleszneted!

2015. aug. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 *Glissade* válasza:
*felélesztened
2015. aug. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
kicsit meg kell bikázni az akut és semmi baja nem lesz
2015. aug. 21. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Cseszd ki az ablakon azt az ipari hulladékot.
2015. okt. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!